"Enter"a basıp içeriğe geçin

2023 kripto para birimi çöküşü sırasında satın alınacak en iyi dijital para birimleri

[ad_1]

Herhangi bir kripto para birimi çökmesi acı verebilir ve son zamanlarda birçok madeni para sahibi zarar görüyor. Bu durum, epeyce yatırımcıyı boğa piyasasının zirvesine yakın bir yerde satın alınan para birimlerine aşırı maruz bıraktı. Bu nedenle, bazıları artık yeni yatırımlara dönme konusunda isteksiz.

Ancak, ayı koşulları her zaman büyük fırsatlarla doludur. Bu gibi zamanlarda, belirteçler hafife alınma eğilimindedir ve her zamankinden daha fazla potansiyele sahiptir. Ve genel olarak kripto para birimi çöküşünde %90’lık bir fiyat indiriminden sonra, ilerlemeye ve bir sonraki boğa piyasasına hazırlanmaya hazır kripto para birimi yatırımcıları için bazı harika seçenekler var.

Bu makale, tersine dönmeden önce satın alınabilecek en iyi 5 kripto para birimini analiz edecek. Bu belirteçler, gelecek için yüksek bir potansiyele sahiptir ve portföyünüze büyük kazançlar getirebilir.

1 Numaralı Metacade (MCADE) – Gündelik Oyun Oyunları – Satın Alınacak En İyi Altcoin 2023

metakad Metaverse’deki en büyük zincir bağlantılı çarşı olmayı hedefliyor. Proje büyük ölçüde toplum odaklıdır ve merkezi olmayan özerk bir organizasyon olmayı amaçlamaktadır (DAO) mesai. Platform şimdiden Axie Infinity ve Decentraland gibi en büyük GameFi oyunlarından bazılarına rakip olacak büyük bir proje gibi görünüyor.

Oynamak için çok çeşitli oyunlar sunmanın yanı sıra Metacade, GameFi meraklıları için çığır açan bazı özellikler sunan hepsi bir arada bir site sağlar.

Oyuncular, oyun bilgilerini paylaşmak da dahil olmak üzere bir dizi benzersiz yoldan kazanabilirler. Metacade, incelemeler yayınlayarak, diğer oyunculara yardım ederek ve halen geliştirilmekte olan beta test oyunlarını kullanarak topluluğa katkıda bulunan kullanıcıları ödüllendirecek. Bu ve diğer yollarla, Metacade kullanıcıları orijinal simge olan MCADE’yi kazanır.

Metacade aynı zamanda oyuncuları ve oyun geliştiricilerini bir araya getiren bir yerdir. Özellikle oyun geliştiricileri, projelerini topluluğa Metagrants aracılığıyla fon verilmesi için önerebilirler. Oyun teklifleri, onlara ek bir kullanım durumu sağlayan MCADE belirteci tarafından oylanır.

MCADE, toplam 2.000.000.000 jetonluk sabit arza sahiptir ve bu toplamın %70’i ön satışa hazırdır. Sabit bir arza sahip olmak, arz ve talep arasındaki doğal ilişki nedeniyle çok faydalı olabilecek MCADE deflasyon belirteçleri verir. Artan taleple birlikte sürekli arz, token daha kıt hale geldikçe fiyatlarda sürekli bir artışa yol açabilir.

MCADE, oyunculara geniş kazanç fırsatları sunarak ve blockchain oyun topluluğunun sürekli gelişimini destekleyerek muazzam bir değer sunar. Şu anda token değerinin altında görünüyor ve satış öncesi fiyat hareketi bunu yansıtıyor. Optimum olmayan piyasa koşullarında %100’ün üzerinde kazanç potansiyeline sahip olan Metacade, önümüzdeki yıllarda büyük bir GameFi oyuncusu olmaya hazır görünüyor ve 2023 için satın alınacak en iyi kripto para birimleri listemizde 1 numaralı tacı hak eden bir kazanan.

>>> MCADE ÖNİZLEME’sine katılabilirsiniz Burada <<

#2 Binance (BNB) – Global CEX

Binance, 600 kripto para birimi ticareti için bir platform sağlayan küresel bir kripto para borsasıdır. Platformun yerel belirteci BNB, geliştirmeyi finanse etmek ve tüccarlara likidite sağlamak için yaratıldı. Jeton, ücretleri ödemek için kullanılır ve Binance VISA banka kartı kullanılarak mal ve hizmet satın almak için de kullanılabilir.

BNB şu anda piyasa değerine göre en büyük beşinci token ve Binance borsası, toplam işlem hacmi açısından tüm CEX’ler arasında birinci. a hariç Merkezi bir borsadır. CEX’ler, merkezi olmayan borsalardan (DEX’ler) farklıdır, çünkü tüm ticaret hizmetleri akıllı sözleşmeler ve otomatik piyasa yapıcılar yerine merkezi bir varlık tarafından kontrol edilir ve tüm tokenler, bireyler tarafından tutulmak yerine bu merkezi kuruluşun sahip olduğu cüzdanlarda tutulur.

BNB belirtecinin bazı benzersiz özellikleri vardır. Arz deflasyonisttir, çünkü daha fazla jeton basılamaz ve aynı zamanda dolaşımdaki arzı zaman içinde sürekli olarak azaltan bir tükenmişlik mekanizmasına sahiptir.

Başlangıçta, BNB’nin 20.000.000 jetonu vardı. Binance, projenin kurulduğu 2017’den bu yana üç ayda bir tüm ücretlerin belirli bir yüzdesini harcıyor. Temmuz 2022 itibariyle, toplam arzın yaklaşık %20’si yandı ve dolaşımdaki arz şu anda 160.000.000 BNB civarında. Bu süreç orijinal kaynağın %50’si yanana kadar devam edecek.

CEX’ler, kripto para birimi sahipleri için yararlı bir hizmet sunar. Türevler, borç verme, bahis ve borç alma gibi çeşitli ticaret hizmetleri mevcuttur. En büyük CEX olan Binance, milyonlarca kullanıcıyı kendine çekiyor ve sektör genişlemeye devam ettikçe büyümeye devam etme potansiyeline sahip.

Binance CEX büyümeye devam ederse, o zaman platformda sunulan avantajlardan yararlanmak için daha fazla kişinin BNB satın alacağından emin olabilirsiniz. Yanma mekanizması da dahil olmak üzere jetonun benzersiz jetonlarıyla birleştiğinde, bunun BNB fiyatı üzerinde umut verici uzun vadeli bir etkisi var. Sürekli artan talep ve azalan arz, fiyatın yükseldiği anlamına geliyor, bu nedenle BNB’yi 2023’te satın alınacak en iyi kripto para birimleri listemizde ikinci sıraya yerleştirdik.

#3 Poligon (MATIC) – Büyük ölçekli dApp’ler

Polygon, Ethereum’dan yararlanan merkezi olmayan bir platformdur. Ağ, daha yüksek işlem hacmi ve daha düşük ücretler sağlayan Matic Plazma adlı yenilikçi bir ölçeklendirme çözümüne sahiptir. Matic Plasma, yüksek Ethereum ücretlerini azaltmaya yardımcı olmak için yan zincirleri kullanır ve bu süreçte Web3 ekosistemindeki merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) için daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratır.

Çokgen bir olduğundan Katman 2 Bir Ethereum ölçeklendirme çözümü, bir dizi temel teknik özelliğe sahiptir. Ethereum’un ilk katmanı üzerine inşa edilen Polygon sistemi, Ethereum ile aynı yüksek güvenlik düzeyine sahiptir. Yenilikçi yan zincir çözümü ile daha hızlı bir uç nokta sağlayabilir ve standart Ethereum blok zincirinin kullanılabilirliğini artıran sıfıra yakın işlem ücretleri sunabilir.

Polygon ağının yerel sembolü MATIC’tir. İşlem ücretleri ve doğrulayıcılar için ödüllerle ağın güvenliğini sağlamak için kullanılır. Maksimum token arzı 10 milyar MATIC ve dolaşımdaki arz 8,7 milyardır.

MATIC, Web3’ün en büyük merkezi olmayan uygulama altyapısı olan Ethereum üzerine kurulu platformlar için kullanıcı deneyimini geliştirir. Çok sayıda işlemi düşük bir maliyetle işleyebildiği için, Polygon, pek çok gelecek vaat eden blockchain oyunu için tercih edilen ağ olarak kullanılır.

GameFi, Play-to-Earn ödüllerine likidite sağlamak için dijital ekonomilere güveniyor. Bu ekonomiler, tasarım gereği çok sayıda işlemi işler ve Polygon, iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi nedeniyle bu hizmeti sağlamak için çok uygundur.

Blockchain oyunları, oyunculara benzersiz avantajlar sunabilir ve alanın daha geniş oyun endüstrisi boyunca genişlemeye devam etmesi bekleniyor. Bunu göz önünde bulundurarak, MATIC gelecek yıllarda çok sayıda kullanıcıyı çekmeyi amaçlayan bir ağın ayrılmaz bir parçası olduğu için gelecek için büyük bir yatırımı temsil ediyor.

#4 GÖRÜNÜŞLER – NFT Pazarı

LookRare, dijital sanatın ve diğer koleksiyon öğelerinin oluşturulmasını, toplanmasını ve ticaretini sağlayan blok zincir tabanlı bir platformdur. Ocak 2022’de açılan yeni bir NFT pazarıdır. Platform, Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve CryptoPunks dahil olmak üzere en iyi dijital sanat koleksiyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

LookRare, yeni parçalar keşfetmenize ve çevrimiçi müzayedelere katılmanıza yardımcı olacak çok çeşitli özellikler ve araçlar sunar. Platform ayrıca, LookRare platformunda her türlü tahsil edilebilir öğeyi temsil etmek için kullanılabilen, takas edilemez belirteçlerin (NFT’ler) oluşturulmasını da destekler. NFT meraklıları için kullanışlı bir hizmet sağlayan esnek bir platformdur.

LOOKS, LookRare platformunun orijinal simgesidir. Bir dizi büyük kullanım durumu vardır. Bunların arasında, platformda satılık NFT’leri listeleyen tacirler için yüksek oranda ödül vardır.

LOOKS tedarik limiti 1 milyar jetondur. Dolaşımdaki mevcut jeton sayısı, 470.000.000 ile bu miktarın yaklaşık %47’sidir. LookRare tanıtım belgesine göre, toplam LOOKS token arzı, 2024’ün başında olacak olan LookRare platformunun lansmanından iki yıl sonra maksimum arzına ulaşacak şekilde ayarlandı.

LookRare, NFT satan kişiler için daha karlı bir teşvik programı sunar. Bir dijital sanat koleksiyoncusu, platform destekli koleksiyonlardan birinden bir NFT listelemek isterse, her 10 dakikada bir ödül kazanabilir. Zamanla bu ödüller birikebilir ve satıcılar alternatif NFT pazarları yerine platformu seçtikleri için yüksek oranda APY kazanabilirler.

Dijital sanatın popülaritesinin önümüzdeki yıllarda artması bekleniyor. Ayrıca, LookRare her türlü NFT’nin alım satımını destekler. Bu nedenle, NFT teknolojisi oyun ve blok zincirinin diğer alanlarında yaygın olarak benimsendikçe, LOOKS belirteci önümüzdeki yıllarda çok iyi performans gösterebilir.

#5 Çığ (AVAX) – DAG Teknolojisi

Avalanche, kullanıcıların dijital varlıkları oluşturmasına, aktarmasına ve elinde tutmasına izin veren bir blockchain platformudur. Avalanche-Algo Consensus Engine’e (ACE) dayalı benzersiz ve yenilikçi bir konsensüs protokolüne sahip bir katman 1 blok zinciridir. Bu mekanizma, fikir birliğine ulaşmak için yönlendirilmiş bir asiklik grafik (DAG) kullanır; bu, ağın Proof-of-Work veya Proof-of-Stake alternatiflerinden daha az enerji harcarken çok sayıda işlemi işlemesini sağlar.

Avalanche, akıllı sözleşmeler, merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve tokenizasyon dahil olmak üzere çok çeşitli özellikleri destekler. Avalanche ağı, saniyede 4.500 adede kadar işlem (TPS) işleme yeteneğiyle yüksek oranda ölçeklenebilir. Herkesin kullanabileceği veya katkıda bulunabileceği açık kaynaklı bir yazılımdır ve blockchain madenciliği ekosistemine güvenli ve kullanımı kolay bir alternatif sunar.

AVAX, Avalanche’ın orijinal sembolüdür. AVAX belirteçleri, doğrulayıcılara ödüller ve eşler arası dijital para gönderirken işlem ücretleri sağlayarak ağı güvence altına almak için kullanılır.

Şu anda dolaşımda maksimum 720.000.000 AVAX arzıyla 300.000.000 AVAX jetonu bulunmaktadır. Zamanla, kalan jetonların kilidi açılacak ve dolaşımdaki kaynağa eklenecektir.

Avalanche, eski sistemlere kıyasla gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunan genç bir blok zinciridir. Açık kaynak ağı yüksek düzeyde ölçeklenebilir, yüksek düzeyde güvenli ve merkezi olmayan bir yapıdadır, bu da Avalanche protokolünün üçlü blockchain sorununu çözdüğü anlamına gelir.

Avalanche, ucuz ücretler ve yüksek TPS ile birlikte akıllı sözleşme uyumluluğu sunarak, gelecekteki blockchain etkinliğinin yuvası haline gelebilir. AVAX, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 150 $’ı oluşturduktan sonra şu anda 14 $’ın altında fiyatlandırılan piyasa değerine göre ilk 20 kripto para birimi arasında yer alıyor. Tokenin zaman içinde tekrar bu yüksek seviyelere ulaşması bekleniyor.

Portföyünüzü çeşitlendirin – en iyi altcoin özeti

2022’deki kripto para birimi çöküşü birçok yatırımcı için korkunçtu. LUNA ve FTT gibi bazı büyük projeler tamamen pes etti. Bu bulutlu koşulların iyi yanı, blockchain teknolojisinin çok esnek olmasıdır. Fiyat hareketinden bağımsız olarak gelişmeye devam eden birçok yenilikçi proje var ve hepsi bir sonraki boğa piyasasında büyük kazançlar sağlayabilir.

Metacade satış öncesi etkinliğini yeni başlatıyor ve proje hattında çok fazla değer olduğu için yatırımcılar dahil olmak için can atıyordu. Şu anda, yatırılan her 1 $ için 125 MCADE alabilirsiniz, bu da token başına 0,008 $’dır. Ön satış fiyatı 0,02 $’a yükselecek ve bu, tokenin bu yılın sonlarında halka açılmasının önünde.

Bu makalede yer alan tüm projeler yüksek potansiyele sahiptir ve 2023’te satın alabileceğiniz en iyi altcoinlerden bazılarıdır ve her biri çeşitli farklı blockchain sektörlerinde yenilikçi çözümler sunar. 2022’deki kripto para birimi çöküşü bize bir şey öğrettiyse, o da çeşitlendirilmiş bir portföyün piyasa oynaklığını dengelemenin anahtarı olduğudur. Burada listelenen beş belirteç, CEX’lerden merkezi olmayan pazarlara, birinciden ikinciye ve yüksek potansiyelli erken aşama taşlara kadar uzanır.

eToro’da BNB satın alabilirsiniz Burada.

MATIC’i eToro’da satın alabilirsiniz Burada.

LOOKS’u eToro’da satın alabilirsiniz Burada.

AVAX’ı eToro’da satın alabilirsiniz Burada.

MCADE önizlemesine katılabilirsiniz Burada.

[ad_2]

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

                                                                                                                                                                                                                                   .
istanbul escort deneme bonusu veren siteleruetds masal oku
panel çit tiktok takipçi satın al Sohbet odaları Sohbet odaları Sohbet sitesi İstanbul güvenlik sistemleri komisyonla kredi kaynak makinesi tenis kursu