https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber 2 milyar dolarlık finansman taahhüdüne sahip kurumsal boru yatırımcısı, dijital varlık yatırım şirketi kurdu

2 milyar dolarlık finansman taahhüdüne sahip kurumsal boru yatırımcısı, dijital varlık yatırım şirketi kurdu


Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, 27 Şubat 2023, Chainwire

Merkezi Bahamalar ve Dubai’de bulunan Alpha Blue Ocean (“ABO”), dijital varlık alanındaki erken aşamadaki ve hızlı büyüyen şirketlere alternatif finansman çözümleri sağlayacak olan yeni özel yatırım şirketi ABO Digital’in lansmanını duyurdu. .

Son beş yılda küresel olarak gerçekleştirilen 2 milyar dolardan fazla finansman taahhüdüne sahip düzenlenmiş bir özel sermaye yatırımı (PIPE) yatırımcısı olarak ABO’nun deneyimine dayanan yeni ABO Digital, dijital varlıklar ve blockchain endüstrisinde kurumsal düzeyde uzmanlık sağlayacaktır.

ABO Digital, blockchain projelerine sermaye toplamak için daha fazla seçeneğe erişim sağlayacak yenilikçi ve esnek finansman çözümleri sağlayacak. Bu yeni finansman şekli, özellikle mevcut piyasa koşulları göz önüne alındığında, kripto para piyasasındaki bir ihtiyacı karşılıyor.

ABO Digital CEO’su Amin Ngai şunları söyledi: “Bu, dijital varlık alanı için önemli bir zaman. Bir ayı piyasasının ortasındayız, ancak yenilikçi protokoller yoluyla hala güçlü bir gelişme var. Girişim gibi birçok büyük yatırımcı kapitalistler, Son kripto kredi enfeksiyonundan zarar görecek tokenlerin pratik kullanımı olarak takas edilemez. DeFi’nin bu alanda çekiş kazanmaya devam etmesini, mevcut kriz sırasında gücünü kanıtlamasını ve ETH üreticileri için likiditeye erişim gibi pratik çözümler bulmaya ve yenilik yapmaya devam etmesini bekliyoruz. , olumlu bakış açımızla birleştiğinde, bu heyecan verici alandaki varlıkların inşa etmek için ihtiyaç duydukları parayı almalarını sağlayan ABO Digital’i başlatmak için mükemmel bir zaman.

ABO Digital’in zamanında piyasaya sürülmesi, dijital varlık alanının bir sonraki döngüde bu krizden daha güçlü çıkması beklentileriyle aynı çizgide. Son birkaç yılda yatırım alanına hakim olan birkaç büyük oyuncuyla ABO Digital, projelerin gelişimini ve genişlemesini finanse etmek için yeni bir deneyim ve alternatif bir yol sunuyor.

ABO Digital hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.abodigital.io adresini ziyaret edin.

ASG Hakkında
Alpha Blue Ocean (“ABO”) dünya çapında faaliyet gösteren ve merkezi Bahamalar’da bulunan alternatif bir yatırım firmasıdır. ABO, halka açık KOBİ’lere yenilikçi finansman çözümleri sunmaktadır. Misyon beyanımıza ulaşmak için, esnek ve pratik olan yapılandırılmış yatırımlar ve ortaklıklar sağlamak amacıyla tüm varlık sınıflarını kapsıyoruz.

ABO Dijital Hakkında

ABO Digital, dünya çapındaki kripto para birimi projeleri için alternatif finansman çözümleri sunan özel bir yatırım firmasıdır. 2017’deki kuruluşundan bu yana dünya çapında halka açık şirketlere 2 milyar dolardan fazla finansman taahhüdü gerçekleştiren Alpha Blue Ocean Group’un bir parçası olarak ABO Digital, Blockchain’e yardımcı olmak için yenilikçi ve esnek finansman çözümleri sağlama konusunda kurumsal uzmanlığa kapsamlı sermaye piyasası uzmanlığı getiriyor. geliştiriciler kendi protokollerini oluşturur ve geliştirir.

iletişim

halkla ilişkiler başkanı, Yusuf Al-Batter beyaz etiket stratejisi, [email protected]Ve +971559356531

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın