medyauzmani.com

200 Milyon Dolarlık Ekosistem Fonu için Bitget Core DAO Ortakları


  • Bitget’in Core DAO ile stratejik ortaklığı, çekirdek ağ üzerindeki projeleri hedefliyor.
  • İşbirliği, yine MEXC tarafından desteklenen 200 milyon dolarlık bir fon içeriyor.
  • Core, yakın zamanda LayerZero blockchain mesajlaşma protokolü ile entegre edilmiştir.

Önde gelen kripto türevleri ticaret platformu Bitget ve Satoshi Plus ekosistemini geliştiren kuruluş Core DAO, Core Network’ün Layer-1 blok zincirinde merkezi olmayan uygulamaların (dApps) geliştirilmesini desteklemek için stratejik bir ortaklık duyurdu.

Çekirdek ağdaki projeleri desteklemek için finansman

Bir Bitget basın açıklamasına göre, Core DAO ile işbirliği 200 milyon dolarlık bir ekosistem fonu içeriyor. Fon, küresel kripto para borsası MEXC dahil olmak üzere diğer stratejik ortaklar tarafından destekleniyor ve Core’daki erken aşamadaki projeler, ürün araştırma ve geliştirme, pazarlama, yetenek yerleştirme ve topluluk oluşturma programları aracılığıyla destek görecek.

Bitget ayrıca altta yatan projeleri listeleyecek ve türev platformunda ve BitKeep entegre cüzdanında yeni bir temel ticaret alanı açacak. Platform ayrıca CORE Staking’i destekleyecek ve bir Çekirdek Doğrulayıcı olacaktır.

Çekirdek DAO Ekosistem Fonu, geliştiriciler üzerinde anlaşmaya varılan kriterlere ulaştıklarında fonların kullanıma sunulacağı projeler için bir hibe stratejisi sunacaktır. Bitget’e göre, projelerin finanse edilebilmesi için topluluğun somut değeri görmesi gerekecek.

Core DAO’nun Bitget ile ortaklığına ilişkin haberler, ana ağı yakın zamanda başlatılan ve CORE belirteçlerinin düştüğünü ve yaklaşık 2 milyon kullanıcıya fayda sağladığını gören Core için büyük bir destek. Core DAO’nun büyüme yolu, zincirler arası bir mesajlaşma protokolü olan LayerZero ile büyük entegrasyonları da içerir.

Ağ aynı zamanda Oracle’ın izinsiz protokolü olan Switchboard ile de işbirliği yapmaktadır.

Piyasada Core (CORE) fiyatı haberlerin ardından yükseldi ve gün içi en yüksek seviyesi olan 1,70$’a kadar işlem görürken, Bitget Token fiyatı %1 düştü. Bu arada, kripto para birimi piyasası, yüksek kripto para birimi fiyatları arasında bitcoin 30.000 doların üzerine çıktığı için %2 artışla 1.34 trilyon dolara yükseldi.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın