medyauzmani.com

2022’de Bitcoin’in çöküşünü bilen bir uzmandan Ripple’ın (XRP) kritik analizi


2022 yılında Bitcoin ve kriptonun düşüşünü doğru tahmin eden bir uzman, şimdi de takipçilerini Ripple (XRP) konusunda uyarıyor. Gelin hep birlikte XRP analizine ve değerlendirmesine bir göz atalım.


2022’deki Bitcoin çöküşünü bilen bir uzmandan Ripple’ın (XRP) kritik analizi

Bu yıl Bitcoin (BTC) düşüşünü doğru tahmin eden bir kripto uzmanı ve tüccarı, şimdi de Ripple (XRP) fiyatında önemli bir gelişmeye dikkat çekiyor. Bir uzmana göre XRP’nin fiyatı yüzde 50’den fazla düşebilir.

Kripto endüstrisi ve Capo adı altında kişiler tarafından tanınan araştırmacı, XRP fiyatını Twitter’da 541.600 takipçisi ile paylaştı. Son zamanlardaki mücadelelere rağmen, Ripple’ın para biriminin değeri hala orada.

Capo tarafından paylaşılan grafiğe göre XRP fiyatı uzun vadeli grafikte büyük bir düşüşe hazırlanıyor. Bu düşüşün hedefi buradaki 0.20 dolarlık destek olabilir.

İlgili – Ethereum fiyatında 1.300 dolarlık oyun: ETH’nin mevcut analizi

2022'de Bitcoin'in çöküşünü bilen bir uzmandan Ripple'ın (XRP) kritik analizi

Kaynak: Capo/Twitter

Şu anda, XRP’nin fiyatı 0,447 dolardan işlem görüyor ve günde %5 değer kaybetti. Piyasa değeri olan altıncı en hızlı büyüyen kripto para birimi, 30 günün en düşük seviyesi olan 0,32 dolardan yaklaşık yüzde 40 yükseldi. Ancak yine de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40 doların yüzde 86 gerisinde.

İlgili – Bitcoin fiyatı kritik 200 MA çizgisine geri döndü: BTC’nin teknik analizi

Ripple (XRP) fiyatı, son iki yıldır Ripple-SEC davasının baskısı altında. Aralık 2020’de ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple ve üst yönetimine yasadışı menkul kıymet ticareti için dava açtı. SEC’e göre, XRP bir menkul kıymettir. Yaklaşık iki yıldır devam eden dava sonuçlanmış değil.

Ripple, SEC’i dava sürecini bilerek uzatmakla suçluyor. Bu arada XRP fiyatı bu olumsuz gelişmenin gölgesinde işlem görüyor.

İlgili – Ripple’ın SEC’e keskin talebi: XRP davası sarsıldı mı?

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın