medyauzmani.com

2023 potansiyeline göre şimdi satın alınacak en iyi kripto para birimleri


Blockchain teknolojisi devrim niteliğindedir ve çoğu kişi, küresel ekonominin manzarasını sonsuza dek değiştirebileceği için onu 21. yüzyıla giden bir yol olarak görmektedir. Blockchain ekosistemi, sanal gerçeklik metaver’leri, oyun kazanma mekaniği ve merkezi olmayan finansal uygulamalar gibi dünyayı değiştiren teknolojilere ev sahipliği yaptığından, Web3’te tam olarak bu kadar çok yüksek potansiyelli yatırım fırsatı olmasının nedeni budur.

Kripto para hareketinden yararlanmak ve kripto endüstrisine girmek isteyen yatırımcılar için şu anda satın alınabilecek en iyi 6 kripto para birimini burada bulabilirsiniz:

  • metakad
  • Dogecoin (DOGE)
  • kum kutusu (kum)
  • Ethereum (ETH)
  • Zincir bağlantı (bağlantı)
  • ilivyum (ILV)

1. Metacad (MCADE)

metakad Seriye bağlı en büyük atari oyunudur ve kazanmanız için başka hiçbir yerde bulunamayacak kadar geniş bir oyun deneyimi yelpazesi sunar. Kripto projesi, en son trendleri, en iyi alfayı ve doğrudan blockchain oyuncularına hizmet etmek için tasarlanmış bir dizi ek özelliği sergileyen GameFi topluluğu için bir merkez olmayı hedefliyor..

Metaverse şeridinin kendisi, her biri oyuncular için entegre nakit ödülleri olan birkaç farklı oyuna ev sahipliği yapacak. Bu oyunlar, oyuncuların diğer atari salonu oyuncularına karşı kafa kafaya rekabet etmek için ücretli giriş turnuvalarına katılabileceği, hem gelişigüzel hem de rekabetçi bir şekilde oynanabilir. Şimdiye kadar, satış öncesi lansman katılımcıları, mini atari makineleri gibi gerçek ödüller kazanma şansına sahip oldular.

Buna ek olarak, metakad Web3 kullanıcıları için yeni işlevler yaratacaktır. Work2Earn özelliği, kullanıcıları ücretli iş fırsatlarına bağlayacak ve blockchain teknolojisinin büyüyen iş gücünü kolaylaştıracak. Kullanıcılar, kazanmak için yeni oyunları test etmek için para alabilir ve ayrıca Metacade ortak projelerinde yarı zamanlı veya tam zamanlı işler alabilirler.

Create2Earn mekanizması, Metacade’de bilgi paylaşımını teşvik edecektir. Oyun incelemeleri yayınlayarak, fikir paylaşarak veya Metacade topluluğunun diğer üyeleriyle etkileşim kurarak ekosisteme değer sağlayan içerik oluşturucuları kripto para birimi ile ödüllendireceksiniz.

Metacade, blockchain oyunlarındaki genel yenilik düzeyini artırmaya yardımcı olmak için Metagrants adlı bir bağış toplama programı sunuyor. Bu, oyuncuların en iyi yeni gelen için oy kullanmasına izin verecek kazanmak için oyna Metacade’den önceki atari oyunları, geliştiricilere bir fikri gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olmak için fon sağlıyor ve onu bir yönetişim belirteci yapıyor.

Neden MCADE’yi satın almalı?

MCADE belirteci kısa bir süre önce bir ön satış etkinliği başlattı ve beta aşamasında kısa bir süre içinde tükendi. Proje büyük talep görüyor ve önümüzdeki yıllarda katlanarak büyüyecek gibi görünüyor.

Metacade, benzersiz yetenekleri ve dünya çapında milyonlarca kullanıcıyı çekecek kullanışlı hizmetleri sayesinde lider bir GameFi platformu haline gelebilir.. Bunu göz önünde bulundurarak Metacade, 2023 ve sonrasında önemli kazançlar elde etme şansı ile şu anda satın alınacak en iyi kripto varlığıdır.

>>> Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada <<

2. Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE) şu anda en çok satın alınan ikinci kripto para birimidir. 2013 yılında yaratılan bu ürünün kökeni, neşeli bir şakaya ve meme parası teriminin yaratılmasına dayanmaktadır. Ancak Dogecoin, dijital bir varlık olarak popülaritesi ve insanların DOGE kripto alanındaki özverisi nedeniyle ciddi ilgi gördü.

Dogecoin blok zinciri, bir çatal, çatal veya çatal olarak oluşturulduğundan sınır ötesi işlemleri güvenli bir şekilde işleyebilir ve Bitcoin blok zinciri – yani, Litecoin’den çatallanan LuckyCoin’den çatallanmıştır. Bitcoin’den çatallandı.

DOGE itibar kazandı ve şu anda piyasa değerine göre ilk ona girdi. Sosyal medyada köpeklerden ilham alan memler yayınlarken sıklıkla görülebilen büyük ve özel bir çevrimiçi kripto topluluğuna sahiptir.

Neden DOGE satın alıyor?

DOGE yaygındı Elon Musk tarafından tanıtıldı sosyal medyada, DOGE belirtecini tutan kullanıcı sayısında artışa neden oldu. Bunun ana sonucu, Dogecoin’in artık daha fazla fayda sağlaması ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olmak üzere artan sayıda tüccar tarafından geçerli bir ödeme yöntemi olarak kabul edildiğinden bazı gerçek dünya faydalarına sahip olmasıdır.

DOGE, mevcut fiyat seviyesinden katlanarak büyüyebilir ve bu da onu şu anda satın alınabilecek en iyi kripto varlıklarından biri haline getirir. Token şu anda 0,08 dolar değerinde ve uzun vadeli fiyat hedefi 1 dolar.

3. Korumalı Alan

Sandbox (yerel kripto para birimi SAND ile birlikte) şu anda en çok satın alınan üçüncü kripto para birimidir. Kullanıcıların içerikten para kazanmalarına, topluluklar oluşturmalarına ve kullanıcı tarafından oluşturulan video oyunları oynamalarına izin veren Ethereum tabanlı bir oyun platformudur. Bunu yapmak için The Sandbox, herkesin oyun deneyimleri ve oyun varlıkları oluşturmasına olanak tanıyan bir oyun içi araç seti yayınladı.

Sandbox sanal dünyası, oyunculara verilerine sahip olmaları, varlıklar oluşturmaları ve bunları NFT olarak alıp satmaları için güvenli bir ortam sağlamak için blockchain teknolojisini kullanır (Değiştirilemez jetonlar). Oyun, programlama deneyimi çok az olan veya hiç olmayan metaverse tabanlı deneyimler oluşturmak için erişilebilir bir yol sağlar.

SAND, entegre sanal alan pazarında bir değişim aracı olarak kullanılır. NFT satın alma ve satma süreci, kullanıcıların sanal dünyada oluşturmak ve oluşturmak için harcadıkları zaman ve çaba için kripto ödülleri kazanabilecekleri entegre bir oyun içi ekonomiye yol açtı.

NEDEN KUM ALINIR?

Sandbox, metaverse sanal gerçeklik oyunlarında ilerlemeyi artırmaya yardımcı olur. Giderek daha fazla kullanıcı, doğuştan gelen avantajlardan – yani entegre parasal ödüller ve oyun içi varlıkların kendi kendine gözetiminden – yararlanmak için GameFi’ye akın ediyor.

Sandbox ayrıca oyunculara hayal edebilecekleri her şeyi yaratmaları için yüksek düzeyde özgürlük sağlar. Bu oyun öğesi, tüm zamanların en çok satan PC oyunu olan Minecraft’ı anımsatıyor. Bu, The Sandbox’ın sahip olabileceği uzun vadeli potansiyeli gösteriyor, bu yüzden şu anda paranın satın alabileceği en iyi kripto para birimlerinden biri.

4. Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH) şu anda en çok satın alınan dördüncü kripto para birimi. ETH, Turing’in ilk tam blok zinciri çözümü olması nedeniyle piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimidir. Bu, geliştiricilerin ilk kez blok zincirinde yazılım uygulamaları oluşturabilecekleri anlamına geliyordu ve bu da kullanıcıların artık “Web3” olarak adlandırdıkları şeyin geliştirilmesine yol açtı.

Geliştiriciler, blok zinciri işlemlerinin otomatik olarak yürütülmesine izin veren Ethereum blok zincirinde akıllı sözleşmeler oluşturabilir. Bu, merkezi olmayan uygulamaları etkinleştiren öncü bir yenilikti (dApp’ler) geliştirmek. Bu uygulamalar, çevrimiçi hizmetler oluşturmanın ve sürdürmenin devrim niteliğinde yeni bir yolu olan herhangi bir üçüncü taraf müdahalesine ihtiyaç duymadan çalışabilir.

Ethereum artık dünyanın en büyük dApps ekosistemi Web 32.000’den fazla bağımsız blockchain projesini destekliyor. ETH, ağdaki işlem ücretlerini ödemek ve altyapıyı güvence altına almak için blok doğrulayıcıları ödüllendirmek için kullanılır. Ekosistem, blockchain teknolojisinin kapsamını ve ölçeğini genişletti ve şirketleri ve kullanıcıları benzer şekilde daha yüksek bir ademi merkeziyetçiliğe doğru itti..

Neden ETH satın almalı?

Ethereum blok zinciri yakın zamanda bir Proof of Work mutabakat protokolünden bir Proof of Stake mekanizmasına geçti. Bu, ekosistemin çevreye çok daha düşük bir maliyetle çalışmasına izin verir. Ayrıca aynı göreli güç maliyetiyle daha fazla sayıda işlemi işleyebilir ve bu da onu geçmişte olduğundan çok daha verimli hale getirir.

ETH, mevcut 1.200 $ fiyat seviyesinden katlanarak büyüme potansiyeline sahip. Zaman içinde tüm zamanların en yüksek seviyelerini oluşturması bekleniyor ve bir sonraki kripto para birimi boğa koşusunda 10.000 doları kırabilir. Bu nedenle şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biridir.

5. ChainLink (BAĞLANTI)

ChainLink (yerel belirteci LINK ile), 3,2 milyar dolarlık piyasa değeri ile şu anda satın alınabilecek en iyi beşinci kripto para birimidir. Akıllı sözleşmeler tarafından kullanılmak üzere gerçek zamanlı veriler ve olaylar sağlayan açık kaynaklı, merkezi olmayan bir oracle ağıdır. ChainLink blok zinciri, zincir dışı kaynaklarla güvenli, güvenilir ve gizliliği koruyan bir şekilde etkileşime olanak tanır.

ChainLink, mevcut altyapıyı bağlayarak, geliştiricilerin Ethereum ve diğer blok zincirlerinde kolayca uygulama oluşturmasına olanak tanır.kullanıcıların farklı ağlarda otomatikleştirilmiş ve güvenilir hizmetlere erişimden yararlanmasına olanak tanır.

ChainLink’in güvenli, güvenilir ve birlikte çalışabilir dijital altyapısı, yenilikçi DeFi (merkezi olmayan finans) araçlarının geliştirilmesini destekler. Proje, harici sistemlere geniş ölçekte bağlanma yeteneğine sahip olduğundan ve diğer seçeneklerin karşılayamayacağı garantisiz güvenlik garantileri sağladığından, tüm Web3 ekosisteminde kullanılabilen benzersiz bir çözümdür.

Neden LINK satın almalı?

LINK, Web3 dünyasında en çok kullanılan çözümlerden biridir. Bir kehanet olarak, bağımsız projeler ve uygulamalar tarafından kullanılmak üzere zincir dışı verileri blok zincirine kaydetme yeteneği çok değerlidir.

LINK kripto jetonunun şu anki 6 dolarlık fiyatından önemli ölçüde artması muhtemel. Bu, onu şu anda satın almak için en iyi kripto para birimlerinden biri yapar.

6. İlluvyum (ILV)

Illuvium (ILV) şu anda en çok satın alınan altıncı kripto para birimi. Kullanıcıları sanal dünyaların içinde büyüleyici bir manzaraya sokan, kazanılması gereken bir oyundur. Metaverse, daldırmayı iyileştirmek için sanal gerçeklik teknolojisini kullanır. Ek olarak, oyun genel deneyime katkıda bulunan gerçekçi grafiklere sahiptir.

Oynanış açısından Illuvium, oyuncuların takip edebileceği karmaşık bir hikayeye ve keşfedilebilecek genişleyen bir açık dünya haritasına sahiptir. Açık dünyada, NFT olarak basılan benzersiz koleksiyon öğeleri bulunabilir.

Kullanıcılar NFT’leri toplayabilir, satın alabilir, satabilir veya oyundaki diğer oyunculara karşı onlarla savaşabilir. PvP maçlar. Oyunun özünde, kullanıcıların görevleri tamamlamak, savaşları kazanmak ve hikayede ilerlemek için ILV jetonları gibi ödüller kazandığı kazan-kazan oyun mekaniği de vardır.

Neden ILV’yi satın alıyor?

Illuvium, blockchain üzerine inşa edilmiş ilk AAA kalitesinde oyun olarak tanımlanıyor. Geleneksel oyun unsurlarını blockchain teknolojisiyle birleştiren gelişmiş bir oyun deneyimidir.

ILV belirteci, mevcut fiyat seviyesinin 20 katı bir kâr olan 1.000 doların üzerinde bir değere büyüyebilir. Bu, ILV’yi şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri yapıyor.

Metacade: Şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para birimi

Metacade’in satış öncesi etkinliği, birinci sınıf bir yatırım fırsatıdır. Oyun, mevcut fiyat seviyesinden büyük bir artı potansiyel sağlayarak, etrafındaki önde gelen kripto metaverse projelerinden biri haline gelebilir. Metacade, merkezi olmayan kripto para borsaları veya merkezi borsalar aracılığıyla satın alınamaz ve yalnızca doğrudan satış öncesi lansman yoluyla elde edilebilir. Hem USDT (gerçek fiat para birimlerine sabitlenmiş) hem de Ethereum (ETH) kullanılarak satın alınabilir.

MCADE, token başına sadece 0,008 $’dan piyasaya sürüldü ve kripto ön satışları sona ermeden önce 0,02 $ artacak. Bu, erken benimseyenlere, kaçınılmaz patlama gerçekleşmeden önce dahil olmaları için yalnızca sınırlı bir süre verir.

Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın