https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber 2023’te büyük kazançlar için satın alınacak en iyi 10 kripto para birimi

2023’te büyük kazançlar için satın alınacak en iyi 10 kripto para birimi


2023’ün başlamasıyla bu yıl, neredeyse tüm kripto projelerinin gördüğü zorlu 2022’den daha olumlu görünüyor. Yatırımcılar, piyasanın artık ayı piyasasında dibe vurduğu umuduyla, dikkatlerini 2023 ve sonrasında inanılmaz kârlar getirme potansiyeline sahip projeleri belirlemeye çeviriyor.

Bununla birlikte, paranızın karşılığını en iyi şekilde veren projeyi belirlemek, söylemesi yapmaktan daha kolaydır. Bu nedenle, yatırımcıların 2023’te büyük kazançlar sağlayabileceği konusunda hemfikir olduğu en saygın projeleri destekleyen ilk 10 para birimi:

  1. metakad
  2. Zincir bağlantı (bağlantı)
  3. Çığ (AFAX)
  4. Sarmaşık (HBAR)
  5. Bitcoin (BTC)
  6. LTO ağı
  7. Dalgalanma (XRP)
  8. Monero (XMR)
  9. Shiba Inu (koyun)
  10. çokgen (matik)

1. Metacad (MCADE)

metakad Yayınlanmasından bu yana sadece 13 hafta içinde 7 milyon dolar hasılat yapan, izleyicilere sunduğu çarpıcı bir prequel şovla şimdiden yatırım dünyasını kasıp kavurdu. Şu anda 4. Aşamada ön satışlar devam ederken ve fırsat buldukça havuza katılmak için çabalayan artan sayıda yatırımcı ile kaynak yaratma hızlandırılmış bir hızla devam ediyor. Tek başına bu, onu en iyi 10 yazı tura atma listesinin en üstüne rahatça koyabilir, ancak platformun gerçekten öne çıkan özellikleri.

Ön satış rakamlarını yönlendiren ana faktör, platformda bulunan kapsamlı Metacade planlarıdır. Beyaz kağıtlar. Proje amaçlarına, hedeflerine ve yol haritasına ulaşmak için yenilikçi bir plan tanımlar. Metacade, kısmen gezegendeki en büyük izleme başına ödeme (P2E) oyun salonunu oluşturarak video oyunu işinde devrim yaratma yolunda.

Bu P2E atari oyunu, ekosistem genelinde uygulanan kapsamlı ödül mekanizmaları sayesinde çok sayıda milyonlarca küresel oyuncuyu kendine çekecektir. Her türden oyuncu, hem sıradan oyunlar hem de daha rekabetçi topluluk oyunları yoluyla kazanılan ödülleri toplayacak. Bu yaklaşımı benimseyen Metacade, projeye devasa bir Toplam Adreslenebilir Pazar (TAM) sağlayabilen geniş bir çekicilik yaratır.

Ödüller, daha geniş Metacade sistemine fayda sağlayan kullanıcı eylemleri için de uygulanacaktır. Oyun incelemeleri yazmak veya toplulukla etkileşim kurmak gibi yollarla katkıda bulunan kullanıcılar ödüller almaya hak kazanacaktır. Bu, tüm kullanıcıları platformu sürekli iyileştirmeye motive eder. Diğer pek çok projenin rekabet edemeyeceği önemli bir kullanıcı tutma ve büyüme itici gücü oluşturur.

Proje, ekosisteme güç sağlamak için MCADE olarak bilinen yardımcı program kodunu kullanıyor ve MCADE, platformun nasıl çalıştığı konusunda önemli bir rol oynuyor. Ödülleri dağıtmak için kullanılmasına ek olarak, MCADE daha geniş bir şekilde platform para birimini temsil eder; bu, tüm ekosistemdeki tüm değer değişimleri için – turnuvalara giriş ücretleri veya ürün satın alma gibi – MCADE’nin çok önemli olduğu anlamına gelir.

Belirteç tasarımı ayrıca, MCADE belirtecinin potansiyel fiyat takdirini elinde tutan yatırımcıların, beklerken belirteçlerini çalıştırarak pasif gelirden yararlanmalarına olanak tanıyan, sahipler için staking seçenekleri de içerir.

Sıklıkla bahsedilen bir özellik, tüm kullanıcı etkileşimi seviyelerinde büyük değer sağlayan Metagrants yazılımıdır. Bunu, oyun geliştiricilerin ve ekiplerin oyun fikirlerini Metacade topluluğuna sunmalarına izin vererek basitçe başarır. MCADE sahipleri, hangi projelerin Metacade hazinesinden fon almaya en uygun olduğuna oy verebilir. Bu katılım düzeyi, onlara oyun kitaplığının geleceğinde anlamlı bir rol vererek kullanıcıların elde tutulmasını iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

>>> Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada <<

2. Zincir Bağlantı (BAĞLANTI)

Chainlink, Web3’ün off-chain’den doğru ve güvenli verilere güvenilmeyen bir şekilde erişebilmesi zorluğuyla ilgilenen sözde “oracle sorunu” ile ilgilenen bir projedir.

Chainlink’in Merkezi Olmayan Oracle Ağı (DON), ağa bilgi sağlayan ve bunu yapmak için LINK belirteçlerini paylaşan karmaşık bir düğüm sistemidir. Sistemi kurcalamaya çalışan herhangi bir düğüm, ayırma olarak bilinen bir sistem aracılığıyla cezalandırılır; burada yanlış veri sağlama, düğüm tarafından LINK belirteçlerinin kaybıyla cezalandırılır.

Chainlink, diğer tüm Web3 projelerinden daha fazla ortaklığa sahiptir ve alım satım çiftleri için güncellenmiş fiyatlar üzerinden sağladığı fiyatlar, daha olgun DeFi ucunun (Aave gibi) işleyişinin önemli bir parçasıdır. DeFi büyümeye devam ederse ve Chainlink bunun merkezinde yer alırsa, LINK token fiyatının 2023 boyunca katlanarak arttığını görebiliriz ve bu da onu ilk 10 coin listesi için güçlü bir rakip haline getirebilir.

3. Çığ (AVAX)

Avalanche, yetkisiz kamusal alanda pazar payı için Ethereum ve Solana gibileriyle rekabet eden birinci sınıf bir projedir. Proje, alt ağlar olarak adlandırılan alt ağların oluşturulmasını sağlamak için C-Chain, P-Chain ve X-Chain olarak bilinen üç ayrı zincir kullanır.

Bu alt ağlar, bir çığ ağının özelliklerinde bir dereceye kadar esneklik sağlar, bu da parametrelerin eldeki belirli kullanım durumu için özelleştirilebileceği anlamına gelir. Bu, hevesli Avalanche topluluğundan Avalanche Network’ün ölçeklenebilirliğinin rakipsiz olduğuna dair çağrılara yol açtı ve yerel token AVAX’a yatırım yapmayı umut verici bir fırsat haline getirdi.

Avalanche Network, 2021’deki ani yükselişten sonra fazla büyüme görmedi, ancak arkasında büyük ve hevesli bir topluluk olduğu için 2023, projenin daha fazla pazar payı elde ettiği ve AVAX tokenine yatırım yapanların hasılatı topladığı yıl olabilir. ödüller.

4. Sarmaşık (HBAR)

Hedera Network aslında bir blockchain değildir; Proje, Hedera ağının geniş ölçekte hızlı ve güvenli işlemler sunmasını sağlamak için yönlendirilmiş döngüsel olmayan grafikler (DAG) olarak bilinen bir teknoloji kullanıyor.

Proje yerelleşmeyi de ciddiye alıyor, ancak çoğu projeden farklı bir yaklaşım benimsiyor ve Hedera yönetim kurulunda yer alması için sınırlı sürelerle şirketler ve eğitim kurumlarından oluşan bir kurul atadı.

Hedera ağının 2023’te HBAR’ın faydasını bir fiyat artışı şeklinde görebilecek bazı büyük kullanım durumlarının ortaya çıkabileceğine dair çok sayıda söylenti var. Halihazırda görülen bazı olumlu hareketlerle, HBAR token fiyatlarının önemli bir yükseliş döneminin başlangıcı olabilir.

5. Bitcoin (BTC)

Bitcoin, birçok kişi tarafından kripto alanındaki en muhafazakar yatırım olarak görülebilir, ancak Web3’ün amiral gemisi projesi olmaya devam ettiğine şüphe yok. 2023’te daha fazla kuruluşun gelmesi muhtemel olduğundan, proje, taşıdığı kötü şöhretin yanı sıra onu yürütecek bir merkezi partinin olmamasından fayda sağlayacaktır.

Düzenlemeler, Bitcoin’i bir emtia olarak tanımlama konusunda hata yapmaya devam ederse, bu, kurumsal yatırımcıların 2023 ve sonrasında piyasaya para dökmesi için kapıyı açabilir, bu da BTC’nin fiyatının sahip olduğumuzdan çok daha yükseğe tırmanabileceği anlamına gelir. Aslında şimdiye kadar, TradFi sadece ara sıra kripto balina hareketi yerine yeşil mumları zorlamaya başladığında görüldü.

6. LTO Ağı (LTO)

LOT Network, öncelikle hibrit bir çözüm gerektiren kullanım durumlarına odaklanan Hollanda merkezli bir projedir. Tipik olarak bunlar, özel veri depolama ancak genel doğrulama gerektiren kullanım durumlarıdır ve bu nedenle LTO Network, kurumsal pazarın büyük bir bölümünü bu şekilde güvence altına almayı ummaktadır.

Projenin, farklı kullanım senaryoları üzerinde hem BM hem de IBM ile çalışmış bazı harika ortakları var. Proje ayrıca gelecekte daha fazla kullanım senaryosuna kapı açabilecek bir dijital kimlik (DID) ürününün geliştirilmesini de araştırdı.

Projedeki tüm işlemler için LTO tokeni kullanıldığından, ağın kullanımına paralel olarak LTO fiyatının arttığını görmemiz muhtemeldir ve ayrıca 2023’te yüksek işlem hacmine sahip daha fazla proje ortaya çıkarsa, LTO sahipleri de hoş bir sürprizle karşılaşabilir.

7. Dalgalanma (XRP)

Ripple, yıllardır SEC ile yasal savaşlarını veriyor ve arkasındaki sadık destekçi topluluğu için, 2023’ün davanın sona ereceği yıl olacağına dair bir inanç var.

Çoğu analist, Ripple’ın SEC ile açtığı davayı büyük olasılıkla kazanacağına inanıyor; bu, birkaç onaylanmış kullanım durumunun, Ripple’ın birincil kullanım durumu olan sınır ötesi ödemelerde kullanılmak üzere XRP tokenini resmi olarak elde etmek için yeşil ışık yakması anlamına gelebilir.

Bu olursa, XRP fiyatının yıllardır görmediği en yüksek seviyelere yükseldiğini, hatta daha yüksek seviyelere çıkacağından eminiz.

8. Monero (XMR)

Monero, bir kripto balinasının günlük işlemlerine kadar tüm dünyada izlenemeyen işlemlere izin veren anonim dijital para oluşturmak isteyen gizlilik odaklı bir projedir.

Monero, hükümetlerin 2023’te uygulamaya koyacağı düzenlemelere artan odaklanma ışığında belirsiz bir gelecekle karşı karşıya. Ancak, XMR sahipleri, projenin teknik karmaşıklığının durdurulamayacağı anlamına geldiğinden eminler ve bu nedenle düzenleyicilerin, proje, XMR fiyatından faydalanabilirsiniz.

9. Shiba Inu (koyun)

Shiba Inu, Shiba Ordusu olarak bilinen tutkulu bir takipçi topluluğu oluşturan ve sürdüren bir projedir. Proje, Dogecoin (DOGE) projesinin ayak izlerinde bir meme coin olarak başlamış olabilir, ancak ekip, projenin popülaritesini, fayda tabanlı bir DeFi teklifine odaklanmak için kullandı.

Shiba Inu’nun Dogecoin’e göre avantajı, DeFi aracının projenin zaman içinde gelişmeye devam etmesine izin vermesidir ve bu, zaman içinde proje hakkında heyecan oluşturmaya ve sürdürmeye yardımcı olabilir.

10. Çokgen (Matik)

Polygon, Ethereum için ikinci katman bir projedir ve proje, Ethereum ağındaki platformların avantajlarına daha ölçeklenebilir bir şekilde erişmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Polygon Network’ün kendi doğrulayıcıları vardır, ancak en önemlisi, Ethereum ağına bir köprü olan bir MATIC Köprüsüne de sahiptir. Bu, Polygon üzerine inşa edilen diğer projelerin, bu arada Polygon üzerinde daha ucuz ve daha hızlı işlemlerden yararlanırken, periyodik olarak Ethereum ağında veri depolayabileceği anlamına gelir.

Polygon, Starbucks ve Nike gibi bir dizi büyük kurumsal projeyi şimdiden güvence altına aldı, bu nedenle MATIC’in fiyatının 2023 boyunca önemli kazançlar elde etmesi şaşırtıcı olmaz.

Yatırımcılar için en iyi proje hangisidir?

Metacade, büyük kazançlar arayan yatırımcılar için ilk 10 altcoin arasında mükemmel bir seçim gibi görünüyor. Yatırımcılara platformun özelliklerinde ve uygulamasında bulunan inanılmaz potansiyeli sunarak, ön satışlarda mevcut olan büyük indirimlerden bahsetmeye bile gerek yok, şüphesiz en büyük potansiyel MCADE’ye yatırım yapmakta bulunabilir.

MCADE, platformun kullanımıyla yakından ilgili olduğundan, 2023’ün token fiyatında önemli artışlar görmesi muhtemeldir. Platform açılırken ve oyuncular platforma akın ederken, açık kalan sınırlı süreli ön satıştan yararlananların önlerinde harika bir yolculuk olacağı kesin.

Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın