medyauzmani.com

2024 People Coin Geleceği – People Yorum


PEOPLE coin geleceği, meme coin’lerin popülaritesine ve kripto para piyasasındaki genel duruma bağlıdır. Meme coin’ler genellikle yüksek riskli ve değişken yatırımlar olarak kabul edilir.

ConstitutionDAO PEOPLE
🏆 Sıralama 294.
💲 Fiyat 0,026046
💸 Market $131.798.498
📈 Değişim (24h) 0.27%
🚀 Değeri (24h) $99.307.656
💰 Arz 5.060.137.335 PEOPLE

People Coin geleceği, Amerika Birleşik Devletleri Anayasasının çok nadir bir kopyası için yapılacak olan müzayedeyi kazanmak için Ethereum blok zinciri altyapısı ile oluşturulmuş bir kripto para birimidir.

People Coin Nedir?

People Coin, ABD Anayasasının yapılacağı bir müzayedeyi kazanmak için oluşturulan bir kripto para projesidir. Projeye kısa sürede birçok katılımcı destek vermiş yaklaşık 40 milyon dolardan fazla fon toplamayı başarmıştır. Müzayede gerçekleştirildikten sonra proje müzayedeyi kazanamamış ve tamamen topluluğa ait bir proje olmuştur.

PEOPLE Coin Fiyat Geçmişi:

  • PEOPLE coin, 2021’de 0,000000001$ civarında bir fiyata başladı ve 2021’de 0,0000003$’a kadar yükseldi.
  • 2022’de kripto para piyasasındaki düşüşle birlikte PEOPLE coin fiyatı da düştü ve 0,000000005$’ın altına geriledi.
  • 2023 yılından itibaren PEOPLE coin fiyatı tekrar yükselmeye başladı ve şu anda (2024 Şubat) 0,00000002$’ın üzerinde işlem görüyor.
2024 people coin geleceği - people yorum

Satın Alınacak En İyi 15 Kripto Para – Hangi Coin Alınır?

MNY Coin Geleceği – MoonieNFT Coin Yorum

People Coin Güvenilir Mi?

People Coin, şifreleme işlemlerini Ethereum blok zinciri altyapısını kullanarak gerçekleştirir.  Müzayedeyi kaybettikten sonra kendisine fon sağlayan yatırımcılarına geri ödeme yapmaya başlamıştır. Topluluk aldığı bu kararla People Coin projesinin güvenilir bir proje olduğunu ve bundan sonra da işlem görmeye devam etmekte kararlı olduğunu gösterdi.

People Coin Sınırsız Mı?

Hayır, People Coin sınırsız değildir. Şuan da piyasada toplam ne kadar People Coin dolaşımda net bilinmese de People Coinin toplam arz miktarı 6,790,819,656 adet coindir. Coin arzının çok yüksek düzeyde olması People Coinin fiyatını aşağılarda tutmaktadır fakat topluluk aldığı kararlarla projenin güvenilir bir proje olduğunu kanıtlamaya devam ettikçe bu kararlar ileride People Coinin fiyatı daha yüksek seviyelere çıkabilir.

Craft Coin Geleceği – CRC (TaleCraft) Coin Yorum

RNDR Coin Geleceği – Render Coin Yorum

People Coin Madenciliği Yapılabilir Mi?

Hayır, People Coin madenciliği yapılabilir bir coin türü değildir. Yalnız People Coin sahipleri kripto para cüzdanlarındaki coinlerini kilitleyerek ek gelir elde edebilirler.

People Coin Hangi Borsalarda Mevcut?

People Coin piyasaya sürüldükten sonra birçok saygın uluslararası borsada listelenmiştir. People Coinin listelendiği borsalar ise şunlardır:

People Coin Türkiye’nin en büyük iki kripto borsası olan BtcTurk ve Paribu’da listelenmemiştir.

People Coin Yorum

People Coin yorumlarına baktığımız zaman piyasaya ilk çıktığı zamanlarda çok dikkate alınmayan bir proje olmasına rağmen projeye rekor katılım ve 40 milyon dolar üzerinde fon toplaması yatırımcıların ilgisini çekti. Müzayede yapılıp proje müzayedeyi kaybettikten sonra kendisine fon sağlayan yatırımcılarına geri ödeme yapacağını açıklaması People Coine olan güvenlerinin daha çok artmasını sağlamıştır.

People Coin Grafik

People Coin Grafiklerini incelediğimiz zaman bir hafta süresince 0.004 dolar civarında yatay bir performans sergilemiştir. Fakat müzayede sonrası topluluğun aldığı kararla yatırımcıların güveni artmış ve bir anda büyük yükselişler sergilemiştir. Küçük düzeltmeler alsa da yatırımcıların People Coine olan güveni devam ederse ileride fiyatı çok yüksek seviyelere ulaşabilir.

Bu sayfadaki “bilgi ve değerlendirmeler”, kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Sitede paylaşılan bilgilerin yorum niteliğinde olduğunu unutmayın. Lütfen bu değerlendirmelere dayanarak yatırım yapmaktan kaçının! Hatırlatmak isteriz ki, kişiselleştirilmiş ve yetkilendirilmiş kurumlar tarafından sunulan yatırım tavsiyeleri daha güvenilir olabilir.  

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın