medyauzmani.com

2024 YFii Coin Geleceği – DFI.Money Yorum


YFII coin’in geleceği, Yearn Finance platformunun başarısına bağlıdır. Yearn Finance, DeFi (Merkezi Olmayan Finans) alanında lider bir platformdur ve şu anda 7 milyardan fazla varlık yönetmektedir. Yearn Finance’ın büyümesi ve gelişmesi, YFII coin’in fiyatının da artmasına neden olabilir.

YFII Coin, DFI.money platformunun yönetişim belirteci olarak kullanılan yerel para birimidir. DFI.Money ise DEFİ protokollerinin Yearn Finance yani YFI üzerinden ayrılan versiyonu olarak görev yapan platformdur. DEFİ yatırımcılarının gelirlerini maksimum düzeye çıkarmayı hedefleyen bu platform, son dönemlerde yaşadığı fiyat azalışı nedeniyle araştırılmaya başlamıştır.

YFII
🏆 Sıralama .
💲 Fiyat
💸 Market $
📈 Değişim (24h)
🚀 Değeri (24h) $
💰 Arz
Yfii coin kaç tl (canli)

Hangi Coin Alınır?

YFii Coin Nedir?

24-25 Mayıs 2022 tarihlerinde değerinde %80’e varan düşüş yaşayan YFII Coin, yatırımcıların dikkatini üzerine çekmiştir. Aynı gün içinde yine %50’den fazla yükselerek birazda olsa güven tazeleyen bu coin ve platomu hakkında yatırımcıların endişesi artmıştır. Sizlere en sık araştırılan YFII Coin nedir ve platformunun özellikleri nelerdir, detaylı olarak açıklayalım;

  • DFI.money otomatik piyasa yapımı, toplu likidite sağlama ve kaldıraçlı işlemler ile yatırımcıların gelirlerini optimize etmeyi sağlayan bir platform olarak görev yapar.
  • YFII token bu platformun yönetişim tokenidir ve sahiplerine yönetimde söz sahibi olmayla birlikte anketlerde oy kullanma imkanı verir.
  • Platformda bulunan birleştirilmiş likidite havuzlarına yatırım yapan kişilere YFII tokeni ödül olarak verilir.
  • Yatırımcıların gelirlerini maksimum seviyeye çıkarmak amacıyla Temmuz 2020 tarihinde YIP-8 adı verilen güncelleme yapılmıştır.
  • Paltomda bulunan Vault çözümüyle birlikte ek yenilikler de getirilmiş ve kullanıcıların daha fazla alanda kazanç elde etmesi sağlanmıştır.
  • BEP-20 belirteci olan YFII token ETH ve BNB ağlarında işlem yapar.

YFii Coin Yorum

YFII Coin yorum haberlerinde, son günlerde yaşadığı düşüşün ardından tekrar yükselişe geçmesinden bahsediliyor. Luna benzeri bir çöküş yaşamasının ardından tekrar toparlanan bu para birimi hakkında uzmanlar, bazı yatırımcıların geri çekileceği görüşünde bulunuyor.

DEFI.Money, Temmuz 2020 tarihinde yapmış olduğu güncelleme ile diğer platformlara nazaran daha fazla kazanç sağlayacak, çekici özellikler barındırmaya başlamıştır. Yatırımcıların her geçen gün daha fazla kazanç elde etmesi aynı zamanda platformun ve tokenin değerinin artmasını sağlamıştır. Platformda bulunan iki ayrı CFI ve BAL likidite havuzlarının birinden veya her ikisinden birden YFII token geliri kazanılması, platformu daha kullanışı hale getirmiştir.

Platformda bulunan Vault teknolojisi ise otomatik piyasa yapıcı özelliğindedir. Bu özellik ile kullanıcılar işlemleri manuel olarak ayarlama yapmak zorunda kalmıyor ve sistemde otomatik olarak en yüksek getiri hesaplanıyor.

Sayılan bu özellikler ile daha kullanışı hale gelen platformun önümüzdeki günlerde yeni bir geliştirme yapması ile yaşadığı düşüşün zararını karşılaması ve tekrar yükselişe geçmesi bekleniyor.

YFII Coin Hangi Borsada?

Toplam arzı 39 bin 375 adet olan YFII Coin bugüne kadar ki en yüksek değerini 153.755 liraya görmüştür. Tüm zamanların en düşük değeri ise 2020 yılının ağustos ayında 1.577 lirayla görülmüştür. Bu tokeni satın almak için Binance, Coinbase, Gate.io, FTX ve Huobi Global borsalarını kullanabilirsiniz.

Bitmart Luna Coin Geleceği – Bitmart Luna Coin Yorum

AS Roma Coin Geleceği – ASR Coin Yorum

CPU Coin Geleceği – CPUcoin Yorum

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın