medyauzmani.com

21 hisse ilk Bitcoin ETP ile Orta Doğu’ya giriyor


21Shares bir basın açıklamasında, yeni spot bitcoin ETP’nin Nasdaq Dubai’de listelenip işlem göreceğini söyledi.

Şirket Çarşamba günü yaptığı basın açıklamasında, önde gelen kripto para birimi ticaret ürünleri (ETP’ler) sağlayıcısı 21Shares’in ürün teklifini Orta Doğu’ya genişlettiğini söyledi.

ETP ihraççısının hızla büyüyen Orta Doğu pazarına girişi, bölgenin ilk gerçekten destekli Bitcoin ETP’si olan 21Shares Bitcoin ETP’nin piyasaya sürülmesiyle birlikte geliyor.

21Shares genişlemeye devam ediyor

Duyuruya göre, spot BTC borsasında işlem gören yeni 21Shares ürünü, Nasdaq Dubai’de ABTC kodu altında işlem görecek ve 21Shares Bitcoin ETP Europe ile aynı özelliklere sahip olacak.

BAE’deki genişlememiz, 21Shares’in uluslararası büyüme planlarında bir kilometre taşıdır. Orta Doğu’dan geldiğimde bölge benim için olağanüstü bir öneme sahip ve bir şirket olarak bölgesel yatırımcılara kripto destekli ürünlere güvenli ve güvenli erişim sağlamayı taahhüt ediyoruz.21Shares’in CEO’su ve kurucu ortağı Hani Rashwan yaptığı açıklamada.

21Shares’in Orta Doğu’ya taşınması, ana şirket 21.co’nun piyasaya sürülmesinden ve İsviçre’nin en büyük tek boynuzlu at dijital para birimi olmak için 2 milyar dolarlık bir değerlemeyle 25 milyon dolar toplamasından birkaç hafta sonra geldi.

Kripto para birimlerinin benimsenmesi ve küresel yatırım seviyeleri artan bir hızla hızlanmaya devam ederken, kripto para birimleri hızla dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılar ve varlık yöneticileri için geleceğin varlığı haline geliyor ve Orta Doğu bu büyümenin önemli bir hızlandırıcısı.Ortadoğu Başkanı Şerif El-Haddad 21Shares’e verdiği demeçte.

haddi zatında CoinJournal Rapora göre, Al-Haddad, ETP kripto para birimi ihraççısının Avrupa ve Orta Doğu’daki erişimini genişlettiği için Ağustos ayında 21Shares’e katıldı.

Geçen yıl boyunca, kripto kışına rağmen 21Shares, dünyanın ilk ABD doları ödemeli ETP’si, Avustralya’daki kripto ticaret fonları (ETF’ler) ve Bitcoin ve Altın ETP’lerinde bir lider dahil olmak üzere lansmanlarla yenilikçi ürün yelpazesini genişletti. ALTI İsviçre Borsası.

Haziran ayında, 21Shares olarak hizmet veren Crypto Winter Suite’i tanıttı. CoinJournal Ayrıca, yatırımcıların ayı piyasasında gezinmelerine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir ürün paketi de sundu.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın