medyauzmani.com

50 milyar büyük şirketin desteğiyle ölçeklenebilen bir DeFi parası


Kripto para topluluğunda iyi takip edilen bir uzman, DeFi parasıyla ilgili önemli bir gelişmeyi paylaşıyor. Yaklaşık 50 milyar dolarlık varlıkları yöneten büyük bir şirket tarafından DeFi parasıyla ilgili bir hamle, fiyatı artırmaya yardımcı olabilir.


50 milyar büyük kurumun desteğiyle ölçeklenebilen bir DeFi parası: Araştırmacı açıkladı

Çok sayıda takipçisi olan bir kripto uzmanı, dijital ekonominin (DeFi) temel bir parçası olan merkezi olmayan değişim (DEX) protokolü SushiSwap’ı (SUSHI) bazı şeylerin değiştirebileceğini söylüyor.

Analist Will Clemente, Twitter’da 660.800 takipçisi ile SushiSwap (SUSHI) ile ilgili önemli bir gelişmeyi paylaşıyor. Clemente, DEX ticaret hacminin son zamanlarda beklenenden daha yüksek olduğunu söyledi. Buradaki artışın ana nedeni kripto bahis oyunlarına olan talebin artması.

İlgili – Bitcoin fiyatı düşmeyi bıraktı mı? BTC’nin güncel analizi

Analist, DEX hacmindeki artışa rağmen SushiSwap’ın işlem hacminin bu yıl önemli ölçüde düştüğünü söylüyor. Açıklıyor:

“Yönetim sorunları ve diğer birçok nedenden dolayı SushiSwap (ticari olmayan işlemler) sayısı Messari’nin verilerine göre yıl başından bu yana yüzde 89 azaldı. Bu nedenle Uniswap gibi rakiplerinin çok gerisinde.”

50 milyar büyük şirketin desteğiyle ölçeklenebilen bir DeFi parası

DEX cilt tablosu Kaynak: Will Clemente/Twitter

Ancak bir uzmana göre SushiSwap için işler değişmeye başlıyor. Birincisi ve en önemlisi, SushiSwap’ın Jared Gray’i CEO olarak işe almasıdır.

İlgili – SushiSwap Nedir? SUSHI parasını nasıl satın alabilirsiniz?

Analist Clemente ayrıca New York merkezli varlık yöneticisi GoldenTree’nin tamamı olmasa da birkaç SUSHI lokasyonu aldığını söylüyor. Devam eder:

“47 milyar dolarlık varlığı yöneten GoldenTree, 7.27 milyon dolarlık Sushi aldı. GoldenTree, Sushi etkinliğinde paylaşımda bulunarak cüzdanlarını herkese açık olarak paylaştı ve bu protokolde olup bitenleri değiştirme konusundaki kararlılığını gösterdi.”

50 milyar büyük kurumun desteğiyle ölçeklenebilen bir DeFi coin

GoldenTree Sushi Kredisi: Will Clemente/Twitter

Clemente’e göre, GoldenTree’nin halka arzı SUSHI’nin kaderini değiştirebilir.

SUSHI şu anda 1,27 dolardan işlem görüyor ve geçtiğimiz gün yüzde 8 düştü.

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın