medyauzmani.com

7 Neden Metacade, 2023’ün En İyi GameFi Kripto Yatırımı Olabilir


Başarılı bir ön satışın ve binlerce yatırımcının ilgisini çekmesinin ardından, GameFi Metacade kripto projesi şimdi MCADE tokenini büyük kripto borsalarında sunmaya başladı. Ancak Metacade nedir ve neden 2023’teki en iyi GameFi kripto yatırımlarından biri olabilir?

Metacad (MCADE) nedir?

metakad Oyun meraklıları, geliştiriciler ve kripto para birimi (P2E) yatırımcıları için birincil merkez olacak şekilde tasarlanmış yeni bir projedir. Hızla gelişen P2E alanındaki en yeni oyunlar, trendler ve fırsatlarla bağlantı kurmak, tartışmak ve etkileşimde bulunmak için bir yer sağlayarak GameFi kodlama topluluğunu hepsi bir arada bir ekosisteme getiriyor.

Metacade yakında oyunculara P2E arenasında avantajlarını bulmaları için ihtiyaç duydukları her şeyi sunacak; endüstri gazilerinin yer aldığı en son GameFi alfa’yı okumak için alanlar, belirli başlıkları tartışmak için alt forumlar ve oynamaya değer oyunları bulmak için kapsamlı bir inceleme sistemi. Platforma katkılarından dolayı oyuncuları ödüllendirmek, oynamak için ödeme yapmak için sanal bir oyun salonu oluşturmak ve hatta Metagrants olarak bilinen merkezi olmayan bir finans planı oluşturmak için blockchain teknolojisinin faydalarından yararlanacak.

Metacad’in geleceğinde neler var?

Nisan ayında Metacade, MCADE jetonunu Uniswap borsasında listeledi, çünkü MCADE jetonlarının fiyatı faiz ve değer kazanmaya devam etti. Uniswap’te listelenen jetonlar, son satıştan önceki fiyatlarına göre %10 artışla 0,22 $ seviyesinde yer alıyor. Metacade ön satışı başladığında jetonları doğrudan satın alanlar, yatırımlarından %150’lik etkileyici bir getiri elde etmiş olabilirler.

Web3 oyun endüstrisi önümüzdeki yıllarda katlanarak büyümeye hazır olduğundan, Metacade token sahipleri heyecan verici bir gelecek içinde olabilir. Oyun endüstrisi uzmanların tahmin ettiğinden 10 kat daha fazla büyürse, MCADE jetonlarının değeri 2027 yılına kadar kolayca 2 dolara ulaşabilir.
Ek olarak, Metacade’in yol haritası, Nisan ve Mayıs aylarında Bitmart ve MEXC borsalarında yalnızca fiyatı artıracak listelemeleri içerir. Birçoğu, kelime çıkar çıkmaz Metacade’in 2023’teki en iyi GameFi kripto yatırımlarından biri olmak için hızla yükseleceğini tahmin ediyor.

7 Sebep Metacade (MCADE), 2023’ün En İyi GameFi Kripto Yatırımlarından Biri Olabilir

Öyleyse Metacade’i “En İyi GameFi Kripto Yatırımı” statüsüne ne getirebilir?

Topluluk odaklı ekosistem

Metacade’in güçlü ve bağlı bir topluluk oluşturmaya odaklanması, yatırımcılar için benzersiz bir değer önerisi sağlar. Topluluk projelerinin, güçlü bir hayran kitlesi olmayan projelerden daha başarılı olma olasılığı daha yüksektir – iyi bir örnek için Shiba Inu’ya bakın. Binlerce yeni kullanıcıyı Metacade platformuna çekmesi gereken ağ etkisinden büyük ölçüde yararlanırlar.

Metagrant yazılımı

Bu yenilikçi finansman planı, MCADE sahiplerinin platformun hazinesinden gelecek vaat eden P2E oyunlarına doğrudan finansman için oy kullanmasına olanak tanır. En iyi geliştiricileri ve projeleri destekleyerek Metacade, yeni nesil gişe rekorları kıran oyunlar için bir yuva olabilir. Her oyun platformun sanal çarşısında barındırılacak, bu da büyük bir isabetin Metacade’i ön plana çıkarabileceği anlamına geliyor.

Genişleyen iş fırsatları

2024’te piyasaya çıkacak olan Metacade iş panosu, hem geçici hem de tam zamanlı iş fırsatları için kullanıcıları oyun ve Web3 şirketleriyle buluşturacak. Bu rollerden bazıları, kullanıcıların yeni P2E başlıkları hakkında geri bildirim sağlamak için MCADE kazanabilecekleri platformun yerel test ortamını kullanacak. Bu özellik, topluluğa ekstra bir değer katmanı ekler ve Metacade’i diğer GameFi kodlama projelerinden büyük ölçüde ayırır.

DAO yönetişimi

Metacade, 2024’te merkezi olmayan bir özerk kuruluşa (DAO) geçiş yapmayı planlıyor ve MCADE sahiplerine kritik kararlar ve platform yönetişiminde doğrudan söz hakkı veriyor. Bu yerelleştirme hareketi, projenin uzun vadeli sürdürülebilirliğini artırır ve MCADE sahiplerini platformu iyileştirmek için birlikte çalışmaya teşvik eder.

Güvenlik vurgusu

Metacade, kripto para sektörünün önde gelen denetçilerinden biri olan Certik tarafından onaylanmıştır. Ekibi, akıllı sözleşme kodu ve spesifikasyonunun Web3’te gereken yüksek standartlara ulaştığı onaylanmıştır. Ayrıca platform, topluluk fonlarının yanlış yönetilmesini önlemek ve hazine işlevine güven sağlamak için çoklu imzalı cüzdanlar kullanır.

Kod yardımcı programı ve depolama

MCADE, oyun turnuvalarına girmek, platform yönetimine katılmak ve Metagrant kazananlarına oy vermek gibi platformda çeşitli amaçlar için kullanılan çok amaçlı bir belirteçtir. Ek olarak, MCADE sahipleri, uzun vadeli yatırım ve token değerinin takdir edilmesi için bir teşvik yaratan ödüller kazanmak için tokenlerini stake edebilirler. Ayrıca, tokenleri geri satın alma olasılığı ve dolaşımdaki arzı azaltan bir yakma planı da vardır.

GameFi ve P2E sektörlerinin hızlı büyümesi

GameFi sektörünün önümüzdeki yıllarda katlanarak büyümeye tanık olması bekleniyor. gelen rapor kripto.com GameFi kripto pazarının geleneksel oyunlardan 10 kat daha hızlı büyümesini ve 2025 yılına kadar 50 milyar dolarlık bir sektör haline gelmesini bekleyin. Metacade, kendisini bu alanın merkezi merkezi olarak konumlandırarak, genel pazarın büyümesinden faydalanacak ve bu da inanılmaz getirilere dönüşebilir. MCADE yatırımcıları için. .

Metacade Exchange (MCADE) listelerini kaçırmayın

Bunu söylemek güvenli metakad Çok büyük olma potansiyeli var. Kendisini dünyanın en hızlı büyüyen endüstrilerinden birinde benzersiz bir konumda bulmakla kalmadı, aynı zamanda topluluk merkezli yaklaşımı binlerce yeni ve deneyimli P2E oyuncusunu kolayca çekebilir. Destansı satış öncesi performans, yatırımcıların GameFi’nin heyecan verici kripto projesine olan inancının bir kanıtıdır ve yaklaşan MCADE değişim listeleri izlemeye değer.

Birkaç MCADE jetonu almayı düşünüyorsanız, bunlar zaten Uniswap’te mevcuttur. Bununla birlikte, merkezi bir borsa ile uğraşmayı tercih ederseniz, MCADE Nisan ortasında Bitmart’ta ve umarız Mayıs başında MEXC’de listelenir. Metacade’i izleyin twitter Jetonların ne zaman gönderildiğini görmek için sayfa!

Metacade’i satın alabilirsiniz. Burada.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın