https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Aave v3 aracılığıyla LDO ödüllerini dağıtmak için Lido DAO

Aave v3 aracılığıyla LDO ödüllerini dağıtmak için Lido DAO


  • Lido DAO topluluğu, ödüllerin Aave v3 liduidity kümelerine dağıtılmasına izin vermek için oyların %99’undan fazlasını kabul etti.
  • LDO ödülleri artık Ethereum, Arbitrum ve Optimism zincirlerine dağıtılacak.
  • Kullanıcılar, Lido’da Ethereum’a (ETH) katıldıklarında ödül kazanırlar.

Proof of Stake (PoS) madeni paraları için likit staking protokolü olan Lido, şimdi staking ödüllerini üç büyük Aave v3 likidite havuzu aracılığıyla yerel LidoDAO tokeni LDO’da dağıtacak.

Aave v3 aracılığıyla dağıtım, Ethereum, Arbitrum ve Optimism genelinde Ether Liquidity (stETH) havuzları içindir.

Aave v3 Lido Staking Ödül Dağıtımı

Bu haber, topluluğun %99 destek alan LDO ödül dağıtım önerisini oylamasından sonra gelir. Bu geliştirmeyle, üç blockchain ağındaki her LDO “emisyon yetkilisi”, Lido tarafından kontrol edilen bir cüzdana erişebilecek.

Akıllı sözleşme özellikli, saklama dışı bir likidite protokolü sunan Aave, yakın zamanda Ethereum’da v3 yayınladı. DeFi platformu, Arbitrum ve Optimism Layer 2 blok zincirinde Aave v3 protokolünü zaten başlattı.

2022’de Lido DAO, staking protokolünün daha fazla benimsenmesini teşvik etme çabalarının bir parçası olarak hem Arbitrum hem de Optimism’de likidite sağlayıcılarına STETH bonusları sunacağını duyurdu.

Lido kullanıcıları, istedikleri miktarda ETH stake edebilir ve günlük ödüller kazanabilir; LDO, kullanıcıların ETH’leri kilitliyken bile DeFi ekosisteminde yer almalarına olanak tanır. Özellikle Ethereum, “Shanghai” olarak adlandırılan yaklaşan bir ağ yükseltmesinden sonra yığın ETH çekilmesine izin verecek. Hard fork’un bu yıl Mart ayı başlarında başlaması bekleniyor.

30 Ocak – 6 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında Lido’da depolanan ETH miktarı AŞ bunu 5,05 milyon, Şubat ayında halihazırda yürürlükte olan 1,95 milyondan fazla LDO ödülü ile. Lido ekibine göre bu, Ethereum’daki yeni borç verme havuzlarındaki ani artışı takip ediyor.Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın