medyauzmani.com

ABD medyasından Binance’e 1,8 milyar dolarlık yeni yatırım – World Digital Media News


Binance Borsa, Forbes’in 1.8 milyar dolarlık kurtarma paketi iddialarına yanıt verdi. Lider pazar USDCGüvensiz olduğunu inkar etti.

Forbes, Binance borsasının On-chain verilerini takiben bir keşif yaptı. Uluslararası medya şirketi, Binance cüzdanının Ağustos’tan Aralık’a kadar olan hareketlerini inceledi. Bu araştırma sonucunda; “1,8 milyar, USDC toplamı dolar Müşterinin parası orada dağıtıldı. “ o dedi.

Medya şirketine göre “Binance, hedge fonları stablecoins müşterilerini desteklemek için geçen yıl” dağıtım. Dolayısıyla B-peg olarak adlandırılan USDC’ye sabitlenmiş varlıkların Binance tarafından belirtilen teminata sahip olmadığı ortaya çıktı. Ancak Binance sözcüsü, bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve çeşitli dönemlerde karşılaştıkları sorunların çözüldüğünü söyledi:

Binance CEO’su bir röportajda Forbes’un iddialarını yineledi. Changpeng Zhaoayrıca FUD yaşadığını da bildirdi. Başarılı CEO, Forbes’in müşterilerin ticaretini Binance ile bağladığını söyledi. Zhao, ABD medyası Binance ve FTX görüntülerikurtarmaya çalışırken dedi ki:

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın