medyauzmani.com

ABD merkezli içecek perakendecisi Boba Guys, sadakat ödülleri programı için Solana’yı seçti


  • Bubba Guys, California ve New York’ta faaliyet gösteren popüler bir Amerikan çay perakendecisidir.
  • Solana Vakfı kısa süre önce Bubba Guys’a 100.000 $ yatırım yaptı.
  • Boba Guys şimdi Solana’yı sadakat ödül programları için kullandı.

Solana, güvenlik bilincine sahip amiral gemisi Android Saga’yı piyasaya sürmesinden sadece bir gün sonra, ABD’li popüler çay perakendecisi Boba Guys tarafından sadakat ödülleri programı için seçildi.

Saga, dijital varlıkları tutmayı kolay ve güvenli hale getirir ve dijital varlıklarla ilgili sürtüşmeleri ortadan kaldırır. Aynı zamanda onu bir donanım cüzdanı yapan bir Seed Vault’a sahiptir. Şu anda ön sipariş veren müşteriler için mevcut ve 8 Mayıs’tan itibaren yeni siparişler için mevcut olacak.

Solana tarafından desteklenen Boba Guys sadakat ödülleri programı

Balonlu çay satan popüler çay mağazaları zinciri 2011’de açıldı ve topluluğunu daha da derinleştirmeyi ve Web3 Rewards girişimi aracılığıyla müşterilerine geri vermeyi hedefliyor. Girişim, tüketici katılımını artırmaya yardımcı olmak için değiştirilemez belirteçleri (NFT’ler) ve belirteç kapılı deneyimleri entegre etmek için Solana’nın yüksek hızlı, düşük maliyetli ağını kullanacak.

Solana’nın oyuncu kadrosu, Solana Vakfı’nın Boba Guys’a 100.000 $ yatırım yapmasından sonra geldi.

Boba Guys’ın kurucu ortağı Bin Chen, popüler bir medya kuruluşuna verdiği röportajda şunları söyledi:

“Mağazalarımıza gelen insanlar, Boba Guys’a gelenlerin boba hakkında hiçbir şey bilmeyebilecekleri gibi, Web3 veya Solana veya blockchain veya bunların herhangi biri hakkında tek bir şey bilemeyebilir. Web3’ün çalışma şekli ile yaklaşım” .

Solana adına, Solana Vakfı’nın İş Geliştirme Başkanı, Bubba Guys’ın seçimi hakkında yorum yaparken şunları söyledi:

“Kahve dükkanlarının ve perakendenin geleceğine yönelik vizyonları, önümüzdeki yıllarda standart haline gelebilecek bir model. Bu iş birliği, hem müşteriler hem de perakendeciler için sadakat programlarının nasıl geliştirilebileceğini gösterecek ve diğer işletmelerin izleyeceği bir yol oluşturacaktır.”

Bubba Guys, müşteri ilişkilerini derinleştirmek için Web3 sadakat programlarını benimseyen ilk perakendeci değil. Aralık 2022’de Starbucks, müşterilerine daha hoş bir Web3 deneyimi sunmak için Odyssey yazılımının beta sürümünü piyasaya sürdü.

Solana fiyat tepkisi

Haberler, Solana yerel tokeni SOL’un fiyatı üzerinde önemli bir etkiye sahip olmadı.

Bu yazının yazıldığı sırada, SOL fiyatı yaklaşık %1,50 düşüşle 24,43 dolardan işlem görüyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın