medyauzmani.com

About Capital tarafından satın alındıktan sonra Huobi Token (HT) Fiyat Tahminleri


Huobi Token fiyatı, kripto para birimi çöktüğü için son birkaç ayda güçlü bir düşüş eğiliminde. HT/USDT, bu ayın en düşük seviyesinden yaklaşık %15 daha fazla olan 4.33$’dan işlem gördü. 2021’deki en yüksek seviyesinden %89’dan fazla düştü ve ona 673 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri verdi.

Huobi Global satın alındı

Huobi Global en büyük şirketlerden biridir kripto para borsası dunyada. Zirvede, Çin borsası günde milyarlarca dolarlık işlem gerçekleştirdi. Bu eğilim, Çin’in ülkedeki tüm kripto para birimi etkinliklerini tamamen yasakladığını açıklamasının ardından keskin bir şekilde yavaşladı. CoinMarketCap’e göre, Huobi Global son 24 saatte 410 milyon dolardan fazla işlem yaptı.

HT/USDT fiyatı, yatırımcıların tezahürat yapmasıyla Pazartesi günü yükseldi alışveriş About Capital tarafından şirket için. About Hong Kong merkezli bir yatırım şirketidir. Greenwoods Asset Management’ı kuran Çinli finansör Ted Chen tarafından başlatıldı ve yönetim altındaki 6 milyar dolardan fazla varlığa sahip.

başka Kripto Haberleri Satın alma işleminde Tron’dan Justin Sun ve Sam Bankman-Fried’in (SBF) yer aldığı öne sürüldü. Sun, Bloomberg’den sonra merkezi olmayan finansta (DeFi) ikinci en büyük oyuncu haline gelen Tron’u kurdu.

Sun’ın satın almaya katılımı, Huobi’yi küresel danışma kurulu üyesi olarak atamasından birkaç gün sonra geldi. Bu görevde, şirketi büyütmek için endüstri, akademisyenler ve politika liderleriyle birlikte çalışacak. Bloomberg, Huobi’nin yaklaşık 3 milyar dolar değerinde olduğunu belirtmesine rağmen ne kadar para ödendiği belli değil.

Bu nedenle, yatırımcılar önümüzdeki aylarda daha fazla büyümeye yol açacağına inandıkça Huobi tokeninin fiyatı yükseldi. Ayrıca, satın almayı çevreleyen hype, madalyonun daha da yükselmesine yardımcı oldu.

HT Fiyat Tahmini

Günlük grafik, Huobi Token fiyatının son birkaç aydır düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. 4,35$’lık mevcut fiyat önemli bir seviye çünkü bu yılın 1 Temmuz’daki en düşük fiyatıydı. MACD nötr seviyenin altına hareket ederken, 25 günlük ve 50 günlük hareketli ortalamaların altına düştü.

Bu nedenle, satıcılar bir sonraki ana destek seviyesini şu anki seviyeden yaklaşık %20 daha düşük olan 3.50$’da hedefledikçe kripto paranın düşmeye devam etmesi muhtemel. 4,65 dolar direncinin üzerinde bir hareket, düşüş trendini geçersiz kılacaktır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın