medyauzmani.com

Abu Dabi, Orta Doğu Blockchain Ödül Törenine Ev Sahipliği Yaptı


Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, 5 Ekim 2022, Chenwire

Orta Doğu’daki Blockchain Ödüllerinin ilk baskısı, Blockchain ve Web 3.0 yenilikleri alanındaki olağanüstü çabaları onurlandırmak ve ödüllendirmek için Kasım 2022’de Abu Dabi’de gerçekleşecek. HOCO Middle East, önde gelen ADGM platformu Abu Dhabi Financial Week ile birlikte ödüllere ev sahipliği yapacak. Orta Doğu, Afrika ve Asya Kripto ve Blockchain Derneği (MEAACBA).

Endüstri lider tabloları, tüm adayların prestijli uzmanlardan oluşan bir panel tarafından değerlendirildiği Orta Doğu Blok Zinciri Ödülleri (MEBA) tarafından onurlandırılacak. Hakimler şunları içerir:

● Dr. Marwan Al Zarooni, Dubai Bilgi Teknolojileri Merkezi (DBCC) CEO’su

● Jehansep Awan, MEAACBA Yönetim Kurulu Üyesi, Kurucu Ortak ve CEO, J. Awan and Partners

● Myriam Kiwan, ADGM Dijital Varlıklar Eski Başkanı ve BlackOack Global Yönetim Kurulu Üyesi

● Misha Hanin, BEDU’nun Kurucu Ortağı ve CEO’su

● Saqr Erekat, Crypto Oasis’in Kurucu Ortağı ve CEO’su

● Matthew Amlot, Yönetici Editör, Arabian Business

MEBA sergisi, 18 Kasım 2022’de Formula 1 yarış haftasonunun ortasında, beş yıldızlı W Abu Dhabi – Yas Adası’ndaki çarpıcı Palm Garden’da gerçekleşecek. Black Tie etkinliği, KİK’in dört bir yanından seçkin şahsiyetlerin katıldığı harika bir takdir, anlayış ve eğlence gecesi vaat ediyor.

Abu Dabi, BAE liderliğinin blok zinciri ve dijital dönüşümde ilerleme ve yeniliğe olan bağlılığı nedeniyle açılış ödülleri için ev sahibi şehir olarak seçildi. BAE bir bütün olarak blok zinciri ve dijital varlıkların düzenlenmesi, güvenliği ve şeffaflığına yönelik önemli adımlar atarak, Web 3.0’ın tüm yönlerine fayda sağlayacak sektöre küresel uyumluluk standartlarının önemine yol açtı.
Bu ileri görüşlü yaklaşım, birçok küresel oyuncuyu BAE’de varlıklarını kurmaya çekti ve kripto para birimi ve ötesi için bir merkez olarak itibarına katkıda bulunan güçlü bir ekosistem yarattı.

MEAACBA Yönetim Kurulu Üyesi, J. Awan and Partners’ın Kurucu Ortağı ve CEO’su Jehanzeb Awan, “Blockchain, finansal hizmetlerden gerçek ekonomiye kadar uzanan yeni bir hizmet ve ürün dünyasını destekleyen bir dijital ekosistem yaratıyor” dedi. Orta Doğu, inovasyonu yönlendirmeye yardımcı olacak, mükemmelliği ödüllendirecek ve şirketlerin bunu dört gözle beklemeleri ve bölgesel ekosisteme önemli ölçüde katkıda bulunmaları için bir referans noktası sağlayacaktır.”

Hoco Group’un Kurucusu ve CEO’su Max Pallythorpe şunları söyledi: “Orta Doğu’daki Blockchain Ödülleri, bireylerin ve şirketlerin daha önce imkansız olduğu düşünülen sınırları zorladığı ve dijital bir dünyada önemli ilerleme kaydettiği bir zamanda geliyor. Bu, Web platformuna dahil olan herkes için çok heyecan verici bir dönem. Çevresel 3.0. Hak ettikleri takdirle yeni yollar açanları onurlandırmak bizim için onurdur.”

Ödül kategorileri arasında En Yenilikçi DeFi Platformu 2022, İzlenecek En Çok Vaat Eden DEX 2022, En Güçlü CEX 2022, En İyi Kripto Cüzdanı 2022, En İyi NFT Pazar Yeri 2022, En İyi Kripto Yatırım Fonu 2022, En Çok Gelecek Vaat Eden Web 3.0 Ekosistemi 3.0 2022 ve En İyi Proje Nft & Gamefi 2022, En İyi Global Kripto Sitesi / Influencer 2022, Çoğu
Blockchain & Crypto 2022’de Etkili Kadın, Blockchain & Crypto 2022’de En Etkili CMO, En Etkili Global Crypto News Service 2022, Blockchain & Crypto 2022’nin En Etkili CEO’su ve En Umut Veren ESG Crypto Project.

Girişler www.mebawards.io adresinden gönderilebilir.

Daha fazla güncelleme için Meba’yı takip edin:

İletişim

Halkla İlişkiler Başkanı, Yousef Batter, Beyaz Etiket Stratejisi, [email protected]+971 55935 6531

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın