medyauzmani.com

Algorand ALGO/USD, bir sonraki boğa döngüsünde izlenecek bir kripto para birimi olarak lanse edildi


  • Ünlü bir kripto analisti, Algorand’ın yükseliş döngüsü başladığında güçlü olacağını öne sürdü.

  • Algorand, 2022 FIFA Dünya Kupası’nın resmi sponsoru olmasına rağmen sessizliğini koruyor.

  • Kripto para birimi düşüşte.

Bir sonraki kripto para birimi boğa döngüsü ne zaman? 2022 felaketinden sonra endüstri uzmanları, büyük düzeltmelerin doğal bir süreç olduğunu ve sonunda yukarı doğru bir hareket başlatması gerektiğini söylüyor.

Blockworks’ün kurucu ortağı Jason Janowitz, kripto ayı piyasalarında kayıpların %85 ila %90 arasında değişebileceğini söylüyor. Örneğin, 68.000 doların üzerindeki en yüksek Bitcoin değerini alırsak, kripto para biriminin %70’ten fazlasını kaybettiğini görürüz. Boğa koşusu zamanı mı? Tabii ki, çoğu kripto para birimi birden fazla dip gösterse de bunu henüz bilemeyiz. Bunun işaret edip etmediğini, yaklaşan geri dönüşün başka bir gün için bir hikaye.

Herhangi bir kripto para meraklısı gibi, bir boğa da büyümek ve hızlı olmak için zamanı kullanmalıdır. Algorand bir şey / dolar Bir sonraki boğa koşusunda büyük bir geri dönüş yapması beklenen kripto para birimlerinden biri.

Takma adı olan popüler bir kripto analisti, Algoraand’ın güçlü bir çıkış yapmak için iyi bir konumda olduğunu söylüyor. Algorand’ın Massachusetts Teknoloji Enstitüsü ile olan bağlantılarına dikkat çekti. Algorand’ın kurucusunun üniversitede bilgisayar bilimi ve kriptografi profesörü olduğunu kabul ediyor. Tesadüfen, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü, beklenen dijital dolar için ABD Federal Rezervi ile birlikte çalışıyor. Analiste göre, bu bağlantı Algorand için çok fazla potansiyel yaratıyor.

ALGO’nun fiyat hareketi ve hareketi

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

ALGO’yu eToro ile bugün satın alın

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve 600’ün üzerinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance ayrıca düşük alım satım ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok alım satım seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

ALGO’yu Binance ile bugün satın alın

Analist görüşleri ile birlikte CoinJournal adı geçen Algorand, 2022 Dünya Kupası için resmi blok zinciri sponsorudur.Kripto para birimi, Mayıs ayı başlarında haberlere güçlü tepki verdi, ancak zayıf piyasa duyarlılığına yenik düştü.

Kaynak – TradingView

Günlük grafikten ALGO, 0,36 dolarlık desteğin altına düştü. MACD göstergesinde düşüş eğilimi ile momentum zayıflıyor.

Algorand’ı Almalı mıyım?

İyi bir ilgi görmesine rağmen Agorand hala ayı piyasasında ve henüz alım yapılmadı. Ek yükselişi düşünmek için 0,36 doların üzerinde bir toparlanma gerekiyor. Aksi takdirde, ALGO 0,30 dolar bölgesine geri dönebilir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın