medyauzmani.com

Algorand’ın fiyatı bugün neden yükseliyor?


Genel kripto piyasası güne düşüşle başlarken, Algorand (ALGO) son 24 saatte %13,64 artış kaydetti. Basın zamanında, Algorand (ALGO) 0,3630 dolardan işlem görüyor.

Ancak Algorand fiyatı neden Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere kripto para birimlerinin çoğunu kırmızıyla gösteren genel piyasa eğilimine ters düşüyor?

İşte perde arkasında ne olduğuna veya bugün ALGO fiyatını yükselten faktörlere bir göz atın.

ALGO fiyatı neden artıyor?

Bugünkü fiyat artışı, Algorand’ın dün Devlet Kanıtlarının artık blok zincirinin en önemli teknik başarılarından biri olan Algorand blok zincirinde mevcut olduğunu açıklamasının ardından geldi.

Algorand blok zinciri, Algorand blok zincirinin herhangi bir mesajı gerçekten merkezi olmayan bir şekilde dijital olarak imzalamasını sağlar ve kurucu ortak Silvio Micali’ye göre, kuantum saldırılarına karşı blok zinciri güvenliğini de artırır.

Algorand, durum kanıtlarını sağladıktan sonra, Mastercard gibi en popüler finansal hizmetlerin saniyede yalnızca 5.000 işlem gerçekleştirebildiğini göz önünde bulundurarak, çok yüksek bir verim olan saniyede 6000 işlemi gerçekleştirebileceğini iddia ediyor.

Algorand artık sadece 3.7 saniyede sona ulaşabilecek ve blok oluşumu yapabilecek.

Algorand’ın devlet kanıtı sunulduktan sonra fiyat artışı, Birleştirme yükseltmesini takiben Ethereum’un fiyat düşüşüyle ​​tam bir tezat oluşturuyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın