medyauzmani.com

Alım satım başarısı arayan yatırımcılar cevaplar için AltSignals platformuna yöneliyor


İş başarısı doğru karar vermeye bağlıdır. Bir borsa endeksi veya bir kripto para biriminin hareketi olsun, doğru bilgi, herhangi bir çabanın başarısı için kritik öneme sahiptir. 2017’den beri AltSignals, kripto para birimi yatırımcıları için güvenilir piyasa sinyalleri kaynağı olmuştur.

Şimdi AltSignals çıtayı şu kadar yükseltiyor: Hem ASI kodu hem de ActualizeAI sağlayın: ASI, AltSignals’ın zaten müthiş çözümünü alacak ve doğruluğunu büyük ölçüde artıracak olan bu yeni yapay zeka platformunun akışkanlığını artırmak için tasarlanmıştır.

ActualizeAI – Yapay zekanın gücünü Altsignals’a getiriyor

Alt Sinyaller Yapay Zeka, Makine Öğrenimi, Doğal Dil İşleme (NLP) ve gelişmiş duyarlılık analizi gibi en son teknolojilerden güç alan çığır açan bir yükseltme gerçekleştirerek zaten gelişen organizasyonunu benzeri görülmemiş yüksekliklere yükseltmeye hazırlanıyor.

Bu gelişmiş teknolojiler ile tüccarlar, günün her saati tam otomatik ticaret yeteneğinin keyfini çıkaracak ve bu da daha fazla doğruluk, daha iyi kripto para ticaret girişleri, belirli risklerin daha iyi yönetimi ve nihayetinde daha büyük bir iş başarısı şansı elde edecek.

AltSignals’ın misyonu, makine öğrenimi teknolojisini kendi tekliflerine uygulayarak ticaret endüstrisinde devrim yaratmaktır. Yapay zeka algoritmaları, kripto para birimlerindeki kalıpları belirlemek için piyasa verilerini analiz etmek üzere titizlikle eğitilecek ve tacirlere gelişmiş sinyaller ve bilinçli işlemler yoluyla iş başarısında rekabet avantajı sağlayacak.

AltSignals tarafından geliştirilen zarif bir doğrusal regresyon modeli, geçmiş performanslarına dayalı olarak gelecekteki kripto para birimi fiyatlarını doğru bir şekilde tahmin eder. Yatırımcılar, ticaret teknolojisinin bu yeni sınırına atılmaya ve yapay zeka güdümlü karar vermenin benzersiz gücüne tanık olmaya davet ediliyor.

AltSignals, regresyon modellerinin potansiyelini en üst düzeye çıkarmaya devam ettikçe, sistem tahmine dayalı modellemeye geçecek ve kriptografik tahminlerde daha yüksek doğruluk için doğal dil işlemedeki gelişmeleri içerecektir. Diğer sistemlerin çoğu eskidiğinde, ActualizeAI yalnızca yaşla birlikte daha iyi hale gelecek ve öğrendikçe daha doğru hale gelecektir.

ASI belirteci nedir ve iyi bir yatırım fırsatı mıdır?

ASI belirtecinin birincil işlevi, AltSignals AI Ekosistemine ve AI Üye Kulübüne erişim için bir üyelik anahtarı işlevi görmesidir. Sağladığı tüm avantajlarla birlikte, yalnızca kişisel cüzdanlarında ASI belirteçleri bulunduran kullanıcılara bu platforma erişim izni verilir.

ASI belirteçlerine sahip olanlar gibi avantajlar, AltSignals’ın AI ekosistemi için çeşitli özel kaynaklar ve içgörüler geliştirmesine yardımcı olurken, gelişmiş iş fırsatlarına erişim sağlayacaktır.

ASI Jetonlarına yatırım yapanlar, satış öncesi fırsatlardan yararlanarak, AltSignals’ın yapay zeka algoritması ‘ActualizeAI’yi deneyen ilk kullanıcılar arasında olacak ve iş başarısı için doğru seçimleri yapmak üzere mevcut tüm belirteçler hakkında mükemmel bilgiler alacaklar. .

Bununla birlikte, bir ASI belirtecinin AltSignals ekosistemine erişime sahip olmaktan daha büyük bir faydası vardır. Token sahipleri, sisteme likidite sağlamanın bir ödülü olarak, yalnızca fiyat artışlarından değil, aynı zamanda pasif gelir elde etmekten de yararlanarak, ek belirteçler kazanmak için belirteçlerini stake edebilirler.

AltSignals tamamen merkezsizleşmeyi hedeflediğinden, ASI token sahipleri bir gün oy haklarıyla yönetişimde söz sahibi olabilir. AltSignals’ın gelecekteki tüm geliştirmeleri topluluk odaklı olacak ve konsensüs oylamasına göre uygulanacaktır.

ASI madeni parasının arkasındaki belirteçler

Sınırlı sayıda 500 milyon ASI jetonu çıkarılacak ve bu jetonların yarısından fazlası satış öncesi dönemde kullanıma sunulacak. Ürün geliştirme ve yeniliğe seksen milyon, merkezi borsalarda pazarlama ve listelemeye 80 milyon tahsis edilecek ve 50 milyon jeton yukarıda bahsedilen borsalarda likidite sağlayacak.

ASI belirteci etkinleştirildiğinde ve piyasada işlem gördüğünde, AltSignals dolaşımdaki arzı azaltmak için bir “geri satın al ve yak” girişimi başlatabilecektir. Jetonların nadirliğini artırmak için tasarlanan bekleyen topluluk onayı, jeton yakma işlemleri halen dolaşımda olan madeni paraların değerini yükseltir. Jetonun artan kıtlığı, madeni paranın fiyatında ve değerinde sonuç olarak bir artışla iş başarısını garanti eder.

Şifreli ASI kodu güvenli mi?

Alman blockchain güvenlik uzmanları Solid Proof, AltSignals’ın güvenliğini ve şeffaflığını sağlayan ekiptir. Solid Proof ile birlikte çalışan AltSignals, en yüksek güvenlik ve güvenlik standartlarını sağlar.

Risk yönetimi, işlemleri gerçekleştirmek için gereken iki veya daha fazla özel anahtar imzasıyla çoklu imza cüzdanları tarafından desteklenir ve genellikle kripto para birimi ticaretiyle ilişkilendirilen riskleri ortadan kaldırır.

Sonuç: AltSignals’ın ASI belirteci harika bir yatırım olabilir.

Eski sinyal Güçlü bir yatırım olasılığıdır çünkü ticaret platformlarında doğru sinyalleri göndererek tacirlerin iş başarısına ulaşmalarına yardımcı olma konusunda uzun bir geçmişe sahip köklü bir hizmettir. ASI kodunu ve altta yatan bir AI katmanını uygulamak, zaten güçlü olan bir üründen yararlanır. ASI sadece yatırım yapmak için değildir; Tüccarların ve yatırımcıların kar elde etmesine yardımcı olmak için var.

Sınırlı sayıda ile 35,9 m Jetonlar hala orada Ön satışın ilk aşamasında, hevesli yatırımcılar artık ASI tokenlerini $’dan alabilirler.0,015. Belirteçler hızla tükeniyor ve tüccarlar ASI belirteçlerini aşağıda bağlantısı verilen web sitesinden alabilirler.

AltSignals ön satışına girebilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın