medyauzmani.com

Altcoin çağı Ethereum ile mi geliyor? – KoinMedia


becommer_koinmedya

Tanınmış bir kripto para birimi uzmanı, yeni bir altcoin çağını başlatan mevcut pazarın potansiyeli hakkında konuştu. Özellikle Ethereum fiyatının arttığı yerlerde. Şimdi bu önemli duyurunun detaylarına bakalım.


Altcoin çağı Ethereum ile mi geliyor?

Efsanevi Kyledoops, Crypto Banter Youtube kanalında yeni bir videoya konuk oldu. Burada, piyasanın geçici bir daralma yaşadığı bir altcoin sezonu olasılığından bahsetti.

Ethereum rallisi, sıradaki altcoinlerin geleceğine dair umut veriyor

Kyle, konuşmasında Ethereum’un uzun vadeli tablodaki büyük direnci kırdığını söyledi. ETH 2.000 doların üzerinde kalmayı başarırsa, para yön değiştirecek ve altcoinlere akmaya başlayacak.

Kyle, piyasanın son zamanlarda çeşitli düşüşler ve kapitülasyonlar yaşadığına dikkat çekiyor. Ancak artık piyasa yükseliş trendine hazır. Ek olarak, Ethereum’un kullanımda Bitcoin’i geçtiği bir ortamda, bir altcoin çağı olasılığı ortaya çıkar.

Tanınmış bir uzman, piyasanın şu anda bir güvensizlik aşamasında olduğunu söylüyor. Bu yükselişin bir parçasıdır. Bu arada, insanlar artık kripto para piyasasının potansiyeline inanmıyorlar, bu yüzden inanılmaz artışları kaçırıyorlar.

İlgili – Ünlü bir yatırımcı ve fon yöneticisinden Bitcoin fiyat tahminleri

Altcoin çağına giden yol

Altcoin sezonu sınırlı bir süreçtir. Bunu yaparak, önce bitcoinler ve ardından Ethereum oluşturulur. Sonra değerli taşlar gelir. Ve sonuç olarak diğer altcoinlere.

Kyle, altcoin çağının geçmesinin biraz zaman alacağını söylüyor. Ancak Ethereum’un şu sıralar dikkat çekmesi ve performansta Bitcoin’i geçmesiyle birlikte uzun zamandır beklenen altcoin dönemi ortaya çıkmış olabilir.

Ethereum fiyatı son 24 saatte sürpriz bir yükselişle bir dizi kritik direnci kırarak 2.000 doların üzerine çıktı. Ayrıca 2.100 doların üzerine çıktı. ETH fiyatı hakkında daha fazla bilgi için bkz.:

İlgili – Ethereum fiyatı 2.130 dolara ulaştı: ETH teknik analizi

İşte altcoinin hava durumu hakkında söylediklerinin bir video analizi:

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın