https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Altcoin piyasasından güncel haberler: AVAX, FET, MATIC, STX

Altcoin piyasasından güncel haberler: AVAX, FET, MATIC, STX


Kriptohaberleri.gen.tr – Altcoin piyasasındaki son gelişmeler arasında bugün gündeme gelen haberleri sizler için özetledik.

Sel50 milyondan fazla kullanıcıya sahip olacak ve oyun sektörünün en büyük ortağı olacak.

Avalanche, Hindistan’ın en büyük oyun platformu Loco’nun, dünyanın dört bir yanındaki espor hayranları için bir NFT pazarı olan LegendsByLoco’nun piyasaya sürülmesiyle Avalanche ağına 50 milyondan fazla kullanıcıyı entegre edeceğini duyurdu. Hintli şirket, küçük bir ekip kurarak ve Avalanche’ın teşvik programına katılarak Avalanche’ın Asya’daki genişlemesini destekleyecek.

Avalanche haber bülteninde, büyük oyun geliştiricilerinin %85’inin Loco kullandığı ve platformun günlük kullanıcı sayısının geçen yıl %900 arttığı bilgisi verildi. Krafton, Activision Blizzard ve Riot Games gibi diğer oyun yayıncılarının da Loco platformuyla ortaklıkları var.

Bosch Fetch.AIWeb3’ün benimsenmesini desteklemek için 100 milyon dolarlık bir temel oluşturdu

Alman devi Bosch ve Cambridge teknoloji laboratuvarı Fetch.ai, yazılım asistanları, yapay zeka ve Web3 teknolojisinin endüstriyel olarak benimsenmesini artırmayı amaçlayan yeni bir vakfın lansmanını duyurdu.

Fetch.ai Vakfı olarak adlandırılan yeni girişim, araştırma ve geliştirmenin yanı sıra ulaşım, endüstriyel teknoloji ve tüketim malları sektörlerinde Web3 destekli çözümlerin ve hizmetlerin uzun vadeli gelişimini desteklemeyi amaçlıyor.

Düzenlenmiş Blockchain platformu Swarm, Polygon ağında ABD hisse senetleri ve tahvillerinin alım satımına başladı

Almanya’da kontrol edilen blockchain platformu Swarm, AAPL’nin görüntüsü, TSLA ve dünyanın ilk tamamen yönetilen menkul kıymetleri olan iki ABD Hazine Tahvili ETF’si.

AAPL, TSLA ve ABD Hazine Tahvilleri bireysel ve kurumsal yatırımcılar için ücretsizdir. Çokgen Blockchain ağındaki ilk güvenli belirteç olacak.

Tamamen güvenli jeton satışı, Perşembe gününden itibaren haftanın 7 günü, günde 24 saat ticaret için uygun olacaktır.

kazık, Bitcoin NFT faizle değerini bir haftada yüzde 120 artırdı

Son günlerde Bitcoin NFT’lerin gündeme gelmesiyle birlikte Stacks da bu trendden faydalanan bir proje olarak öne çıktı.

Geçen hafta %120 değer kazanan Stacks’in adi hisse senedi STX, dünkü hareketinde %28 daha fazla yükselerek 0,84 dolara yükseldi ancak kazanımlarını koruyamadı ve 0,65 dolar seviyesine geri döndü.

2017 yılında Bitcoin ağında başlatılan bir proje olan Stacks, geliştiricilerin ilk Blockchain ağında akıllı sözleşmeler oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanır.

Stacks Blockchain ağı üzerinde kurulan NFT Ordinals tabanlı Bitcoin hizmetine olan talebin artması, NFT ağ hizmetinin hızla büyümesine neden oldu ve bu da STX’e olan talebin önemli ölçüde artmasına neden oldu.

Author: Günay Caymaz

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın