https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber AltSignals ve Polygon Signals 2023’te Ne Kadar Yükselebilir?

AltSignals ve Polygon Signals 2023’te Ne Kadar Yükselebilir?


2023, kripto para piyasasının geri dönüşü olması beklenen yıl, çünkü yılın ilk yarısındaki fiyatlar, piyasaların 2022’de zor bir dönemden geçmesinin ardından nihayet toparlanmaya başlıyor. Bu yıl ve önümüzdeki yıllar için kripto para birimi fiyat tahminleri alım satım sinyalleri platformları rapor verirken, yatırımcılar beklenen fiyat artışlarından önce portföylerini yeniden açmaya başladıkça AltSignals trafikte önemli bir artış bildirdi.

Bu davranışın bir örneği, bir yıllık mücadeleden sonra yükseliş görünümüne dönüşü gösteren Polygon’un fiyat tahmininde bulunabilir. Bu, yatırımcıların MATIC tokeninin 2023’te ne kadar yüksek olacağını ve bunun AltSignals’ın yeni ASI tokeni için ne anlama geldiğini merak etmesine yol açtı.

ASI, bir piyasa toparlanması sırasında serbest bırakılır

Bitcoin (BTC) 2023’e ihtişamlı bir şekilde başladı ve sonunda 20.000 doların üzerindeki seviyelere geri döndü. Tarihin gösterdiği gibi, BTC ilerledikçe diğer para birimleri de bunu takip ederek 2023’te bunun tekrar geçerli olduğunu kanıtlıyor. yılın başı.

Alt Sinyaller Zaten kripto para ticaret sinyallerinde bir pazar lideri olarak iyi bir şekilde kurulmuştur ve 50.000’den fazla üyeden oluşan bir topluluğa sahiptir. Kısa bir süre önce, Mart 2023’te başlatılan bir satış öncesi etkinlikte yeni bir ASI belirtecinin lansmanını duyurdu. $ASI, yeni ActualizeAI algoritmasının piyasaya sürülmesiyle büyüyecek ve muhtemelen daha yüksek potansiyel sağlayacak büyük bir yerleşik araca sahip. erken yatırımcılar için getiri.

çokgen nedir?

Polygon, geliştiricilerin kullanımı kolay merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) oluşturmasına ve bunları ihtiyaçlarına göre verimli bir şekilde ölçeklendirmesine olanak tanıyarak Ethereum’un ölçeklenebilirlik sorunlarını iyileştirmek için tasarlanmış bir DeFi projesidir. Ölçeklendirme kolaylığının yanı sıra kullanıcılar için faydaları, çok düşük işlem ücretleri ve mükemmel güvenlik seviyeleridir.

Polygon Network, Ethereum blok zincirinin en iyi özelliklerini alır ve eksiksiz çok zincirli sistemler oluşturmak için bunları diğer zincirlerle birleştirir. Bu özellik kombinasyonu, geliştiricilerin kullanması için daha hızlı ve daha güçlü bir motor sağlarken, dApp’lerin Ethereum ağının en iyi bölümlerinden tam olarak yararlanmasını sağlar.

Poligon Fiyat Tahmini (MATIC): 2023’te 2 Dolar mı?

Analistler, kripto para piyasalarında görülen yıla yükselişle başladıktan sonra 2023 için Polygon fiyat tahminlerini yukarı yönlü revize ettiler. Bu, MATIC’in bu yılki iyimser kripto para birimi fiyat tahmininde açıkça görülüyor.

MATIC tokeni şu anda 1,02 $ değerinde ve çoğu boğa analisti, yıl sonuna kadar 2 $’ın üzerindeki seviyelere dönüşü dışlamıyor. Bununla birlikte, Polygon’un diğer fiyat tahminleri daha ılımlı ve 2023’ün sonunda 1,80 ila 1,85 dolar arasında bir değer öngörüyor.

AltSignals nedir?

AltSignals halihazırda Web3’ün en büyük kripto para ticaret topluluklarından biridir ve geniş küresel topluluğuna sürekli olarak en çok talep edilen ticaret sinyallerine erişim sağlamaktadır; bu özellik, en iyi ticaret alfasını sağlamak için makine öğrenimini kullanan yeni ActualizeAI yeteneği ile turbo şarj edilecek bir özelliktir. . yenilikçi AltAlgo gösterge aracı Bu ilk işlemi gerçekleştirmede çok önemlidir ve para birimlerini alıp satmanın en uygun zamanı hakkında bilgi sağlamak için piyasaları gerçek zamanlı olarak sürekli tarar.

BTC, Litecoin (LTC) ve Ethereum dahil olmak üzere tüm büyük kripto para birimlerini kapsayan istihbarat gücü ile AltAlgo gerçekten güvenilir bir piyasa endeksleri sağlayıcısıdır. Araç, bitcoin ticaretlerinde etkileyici bir %83,56 başarı oranı ve ethereum ticaretlerinde mükemmel bir %70,09 başarı oranı için geriye dönük test yaptı. Bu sonuçlar, yaklaşık 500 olumlu yorum sayesinde Trustpilot’ta 4,9/5 puanla birlikte, neden bu kadar çok yatırımcının AltSignals’a güvendiğini gösteriyor.

$ASI nasıl çalışır?

ASI madeni para sahipleri, ticaret sinyallerinin başarısını artırmaya yardımcı olmak için makine öğrenimini, Doğal Dil Kalıplarını (NLP) ve tahmine dayalı modellemeyi kullanacak yeni ActualizeAI aracı dahil olmak üzere AltSignals platformundaki bazı heyecan verici özelliklere erişebilir. Tek başına bu özellik, ASI belirteç sahiplerine kripto para varlıklarını katlanarak büyütme olanağı sağlamayı amaçlamaktadır.

Ek olarak, $ASI, madeni para sahiplerinin kilidini açabileceği ek olanaklara sahip olmanın çeşitli yollarına sahiptir. Örneğin, AI Üyeleri Kulübü üyeleri, yeni AltSignals ürünlerine ve özelliklerine deneme erişimi alır. Bu, yeni özellikler geliştirilip yayınlandıktan sonra, grup üyelerine sınırlı bir süre için özel erişim verildiği ve AltSignals geliştirme ekibine doğrudan geri bildirim sağlayabileceği anlamına gelir.

ASI 2023’te 1 Dolara ulaşabilir mi?

ASI’nin ön satışı, mevcut geniş kullanıcı tabanının ve yerleşik bir projenin desteği sayesinde 0,012 $’dan piyasaya sürüldüğü için elektrikle başlayacak gibi görünüyor. Topluluk şimdiden kripto endüstrisindeki en büyük topluluklardan biri ve önümüzdeki aylarda ve yıllarda ikiye katlanacak.

USD ASI fiyatının ön satışın sonunda 0,02274$’a yükselmesi beklenirken, analistler merkezi borsalarda yayına girdiğinde ilginin artmasını bekliyorlar. Kripto para fiyat tahminlerine odaklanan analistler, topluluk liderliğindeki yaklaşımı, yenilikçi yapay zeka araçlarının gelişmiş kullanımı ve mevcut yıldız itibarı sayesinde 1 doların 2023 için gerçekçi bir tahmin olduğuna inanıyor.

AltSignals vs. Polygon Fiyat Tahmini: Hangisini Satın Almalı?

2023’te yükselen kripto para birimi fiyat tahminleriyle, mevcut MATIC sahipleri 2023’te varlıklarının değerinde çarpıcı artışlar bekleyebilirler. Ancak, paralarını MATIC’e yatıran yeni yatırımcılar, potansiyel olarak ASI tarafından sunulanlara kıyasla ılımlı getiriler görecekler.

Alt Sinyaller Alım satım sinyalleri çözümlerini başka bir düzeye taşırken, en son yapay zeka teknolojilerini benimseme konusunda bir endüstri lideri olma potansiyeline sahiptir. Ön satış sırasında sınırlı sayıda ASI belirteci mevcuttur, bu nedenle yatırımcıların projeyi yakında değerlendirmeleri ve 2023’ün en iyi alımını kaçırma hayal kırıklığından kaçınmaları akıllıca olacaktır.

AltSignals ön satışına katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın