https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber AltSignals, yeni ASI belirtecinin ön satışı için düşük risk, yüksek ödül vaat ediyor. Dürüst olmak çok mu iyi?

AltSignals, yeni ASI belirtecinin ön satışı için düşük risk, yüksek ödül vaat ediyor. Dürüst olmak çok mu iyi?


Birçoğunun düşük risk ve potansiyel olarak yüksek ödül olarak gördüğü yakın tarihli bir ön satış, dünya çapındaki kripto para birimi yatırımcılarının dikkatini çekti. AltSignals ASI ön satışı şu anda devam ediyor ve bu makalede, AltSignals’ın ne olduğunu, yatırımcıların ASI belirteci konusunda neden bu kadar heyecanlı olduğunu ve düşük risk, yüksek ödül vaadinin gerçek olamayacak kadar iyi olup olmadığını keşfedeceksiniz.

AltSignals nedir?

Alt Sinyaller Piyasadaki en eski ve en saygın kripto sinyal sağlayıcılarından biridir. 2017 yılında başlatılan platform, dünyanın üstün AltAlgo algoritması ve özel bir ticaret profesyonelleri ekibi tarafından oluşturulan kripto para birimi, forex ve borsalar için yüksek kaliteli sinyaller sunar.

Başlangıcından bu yana, AltSignals 1.500’den fazla arama yaptı ve 50.000’den fazla üyeyi ücretsiz Telegram kanalına çekti ve sonuçta 4,9/5 yıldız aldı. Pilot güveni Ve yaklaşık 500 olumlu yorum. Felsefesi basittir: manuel temel analizle birleştirilmiş tescilli bir strateji kullanarak düşük riskli, birinci sınıf sinyaller üretin.

AltSignals sonuçları etkileyici olmaktan başka bir şey olmadı. İletilen 1.500 sinyaldeki doğruluk oranı %64’tür ve bu da AltSignals’ın stratejisindeki tutarlılığı göstermektedir.

AltSignals, kullanıcıların düşük riskli bir aylık üyeliği deneyebilecekleri veya hatta kendi kullanımları için AltAlgo göstergesine erişim satın alabilecekleri bir abonelik temelinde çalışır. Ancak, AltSignals’ın üzerinde çok daha büyük şeyler çalışıyor: ASI kodunun ön satışı ve ActualizeAI algoritması.

ASI kodunu sağlayın

ASI kodu, Alt Sinyaller ‘ Ticaret endüstrisinde devrim yaratmaya çalışın. Sahiplerine, en son AI teknolojisini dahil etmek için AltAlgo sistemini tamamen yenileyecek olan ActualizeAI algoritmasına özel erişim sağlayacaktır.

Örneğin AltSignals, algoritmanın pazarlar hakkında bilgi edinmesine ve geçmiş verileri analiz etmesine yardımcı olmak için makine öğrenimini kullanmayı planlıyor. Bu arada, hangi varlıkların patlamak üzere olduğu hakkında bilinçli kararlar vermek için duyarlılık analizini kullanacak.

ASI belirteçlerine sahip olmak, özel bir AI üye kulübüne giriş de dahil olmak üzere tüccarlar için bir dizi avantajın kilidini açacaktır. Burada üyeler, test için ASI belirteçleri kazanabilir ve ActualizeAI algoritmasındaki en son güncellemeler hakkında geri bildirim sağlayabilir. Üyeler, AltSignals AI ekosisteminin daha gelişmiş özelliklerine erişmek, üyeliklerinde bir derece elde etmek, onları elinde tutmak ve hatta jetonları fiat para birimi için takas etmek için bu jetonları biriktirebilir.

ASI token sahipleri, heyecan verici ödüller ve topluluk takdiri ile becerilerini test etmek için düzenli ticaret turnuvalarına da katılabilir.

Son olarak AltSignals, zaten güçlü olan topluluğunu güçlendirmeye kendini adamıştır. Bu nedenle, yalnızca topluluk tarafından yönetilme hedefiyle, ASI token sahiplerinin platformda ve ürünlerinde değişiklik önermesine ve oy kullanmasına izin verecek.

Düşük risk ve yüksek ödül vaadi gerçek olamayacak kadar iyi mi?

Düşük risk ve yüksek getiri vaat eden bir yatırımda olduğu gibi, şüpheci olmak her zaman akıllıca olacaktır. AltSignals söz konusu olduğunda, sadece platformun izleme geçmişi incelenerek tahminlerin bir kısmı ortadan kaldırılır. Çoğu kripto para ön satışının aksine AltSignals, potansiyel olarak daha düşük risklere dönüşen iş modelinin başarısını zaten gösterdi.

Üstelik AltSignals, mevcut sinyalleriyle yüksek ödüller üretebileceğini kanıtladı. Yeni ActualizeAI algoritmasının yalnızca bu ödülleri artırması değil, aynı zamanda algoritmanın sinyalleri için ASI belirteçlerini seçen bir yatırımcı seline yol açması bekleniyor. Bu anlamda, ASI belirteci yatırımcılara, özellikle erken katılanlara yüksek ödüller sunacak gibi görünüyor.

Son düşünceler

Ön satışın yeni başlamasıyla AltSignals’ın ASI tokeni, en azından diğer kripto para birimi ön satışlarıyla karşılaştırıldığında, ideal bir düşük riskli, düşük ödüllü fırsat gibi görünüyor. Siz de öyle düşünüyorsanız, ön satışın ilk aşamasında, jetonlar tükenip fiyat yükselmeden önce gemiye atlamayı düşünebilirsiniz.

Şu anda ASI, AltSignals’ın ticaret sinyali endüstrisinde devrim yaratma potansiyeli göz önüne alındığında, birçok analistin istisnai olarak düşük değerde olduğunu düşündüğü sembol başına 0,012 $’a satılıyor. Not alın: Bunu kaçırmak istemeyeceksiniz.

AltSignals ön satışına katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın