https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Amazon ve Google, NFT projesine 20 milyon dolar yatırım yaptı – World Digital Media News

Amazon ve Google, NFT projesine 20 milyon dolar yatırım yaptı – World Digital Media News


NFT ekosistemi büyümeye devam ediyor ve saha ile ilgili projeler kilit şirketlerden destek almaya devam ediyor. Nihayet Amazon Peki Google NFT stüdyosunda yatırımcı olarak devler.

Raporlara göre, NFT Superplastic stüdyosu 20 milyonluk bir Seri A turunda. dolar toplanmış. Girişim, Amazon’un yeni medya, tüketici elektroniği ve diğer dijital teknoloji alanlarına odaklanan pazarlama kolu. Alexa Fonu Tarafından desteklenmektedir.

Craft Ventures, Google Ventures, Galaksi Dijital, Kuru, sony Yatırım yapan şirketler arasında Japan, Scribble Ventures, Kakao, Animoca Brands, Day One Ventures ve Betaworks yer aldı.

Gelişmiş plastikler; moda, animasyon ve canlı etkinlikler odaklı projeler arasında yer almaktadır. Bu platformda şu ana kadar Gucci, Fortnite, mercedes-benzTommy Hilfiger, Paris Hilton, Post Malone ve The Weeknd gibi ünlü şirket ve isimlerle işbirliği yaptı.

Proje aynı zamanda Amazon’un Amazon Studios ile “ilk bakış” olarak adlandırdığı bağlantıdan da yararlanacak. Tanıtıma göre taraflar birkaç proje üzerinde çalışmaya başladı.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın