medyauzmani.com

Analistler daha küçük altcoinlere işaret ederken ETH 2.000 doları aştı


  • ETH fiyatı Binance’te 2.009 dolara yükseldi.
  • Ethereum’un Shanghai/Shabella yükseltmesi 12 Nisan 2023 Çarşamba günü başarıyla başlatıldı.
  • Kripto para birimi analisti Rekt Capital, eterin fiyat hareketinin kripto para birimi için “öncü bir gösterge” olduğunu ve önümüzdeki haftaların ilginç olabileceğini söylüyor.

Ethereum fiyatı Perşembe günü 2.000 doları aştı ve kripto para borsası Binance’te 2.009 dolara kadar yükseldi.

ETH fiyatındaki ralli, dünyanın en büyük stake kanıtı blok zinciri ağının başarılı bir yazılım güncellemesinden geçmesinin ardından büyük bir engeli aştı.

CoinJournal’ın Perşembe günü erken saatlerde vurguladığı gibi, ETH, Şangay yükseltmesinden sonra psikolojik seviyeyi aşmak istiyordu. Yükseltme yayınlandıktan ve ETH yığınının geri çekilmesi etkinleştirildikten sonra boğalar, Ağustos 2022’den beri yürürlükte olan arz alanının üzerinde bir kırılmaya yönelik olumsuz beklentilere meydan okudu.

Analist altcoinlerin önümüzdeki haftalarda ilginç olabileceğini söylediği için ETH 2.000 doları geçti

Kripto para analisti Rekt Capital’e göre, en iyi altcoin “daha küçük altcoinlerin önde gelen göstergesi”. Ethereum hack’inin önde gelen bazı altcoinler için yeni bir ivmeye yol açabileceği ve bir alt sezon başlatma olasılığının vurgulanabileceği öne sürülüyor.

ETH, daha küçük Altcoinler için önde gelen bir endekstir. Bu nedenle #ETH çıkışı, önümüzdeki haftalarda diğer altcoinler için ilginç bir döneme zemin hazırlayabilir.Son derece saygın bir kripto para tüccarı ve analisti dedi.

Rekt, Bitcoin’in yükselişe geçtiğine inanıyor henüz başladıBununla birlikte, Ethereum’un fiyat hareketi, mevcut fiyatların birkaç alternatif için harika bir giriş noktası olabileceğini gösteriyor.

ETH’si 2.000 dolardan. Altcoinleri #BTC Boğa Piyasasına erken sokmaya değer olmasının nedenlerinden biri de budur.analist tweet attı.

Ether şu anda son 24 saatte yaklaşık %4,8 artışla 1.998 dolar civarında işlem görüyor.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın