https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Animoca Brands ve Planet Hollywood, Los Angeles’ta üyelere özel bir NFT kulübü duyurdu

Animoca Brands ve Planet Hollywood, Los Angeles’ta üyelere özel bir NFT kulübü duyurdu


  • Yeni NFT kulübünün adı Club 3 olacak.
  • Kulüp, Planet Hollywood Group ve Meta Hollywood ile birlikte Animoca Brands tarafından başlatılacak.
  • Club 3, ünlü Bored Ape Yacht Club gibi seçkin kulüplerin ligine katılacak.

Hong Kong merkezli dijital eğlence şirketi Animoca Brands, Meta Hollywood ile bir ortak girişim aracılığıyla Planet Hollywood Group ile ortaklaşa Los Angeles’ta üyelere özel yeni bir NFT kulübü kurmayı planladığını duyurdu. Hareket, eski Las Vegas dijital şirketini Web3’e itti.

Yeni özel NFT kulübünün adı CLUB 3 olacak ve üyelerin CLUB 3 NFT’leri olacak.

Özel NFT Kulüpleri

Özel kulüplerin artık kripto para birimi endüstrisinde yeni olduğunu not etmek önemlidir.

Yuga Labs, Nisan 2021’de açılan ve o zamandan beri kripto dünyasının en popüler özel kulüplerinden biri haline gelen Bored Ape Yacht Club (BAYC) ile alana liderlik ediyor.

CLUB 3, BAYC’nin Hollywood’daki başarısını tekrarlamayı ve fiziksel ve sanal kulüp üyelikleri arasında köprü kurmayı hedefliyor.

KULÜP ÜYELİĞİ 3

Yeni CLUB 3 projesinin kalbinde, yeni bir kimlik, bir Hollywood üyeliği ve 2023’te beta olarak piyasaya sürülecek bir ticaret platformu olan ClubID yer alıyor. ClubID platformunun üyeleri, üyelik türüne göre topluluk sohbeti gibi olanaklara erişebilecek. .

ClubID üyeleri ve koleksiyonerlerin, CLUB 3 üyeliğinin dört aşamasına (Temel, Sosyal, Global ve Kurumsal) erişim sağlamak için bir Club3 NFT düzenlemeleri gerekecektir. 2500 dolar.

Projenin arkasındaki ekibe göre CLUB 3, yalnızca DAO blok zinciri söz konusu olduğunda promosyonlar, avantajlar ve sezonluk menüler hakkında topluluk oylaması dahil olmak üzere web3 mekaniklerini de entegre edecek.

CLUB 3’ün fiziksel konumu

Meta Hollywood, CLUB 3’ün gerçek konum detaylarını açıklamasa da, CLUB 3’ün bu yılın sonlarında ünlü Sunset Bulvarı’nda açılacağı doğrulandı. Kulüp, kokteyl salonu, restoran, karaoke odaları, barlar ve toplantı salonlarından oluşacak.

CLUB 3, Hollywood’dan sonra New York, Miami, Londra, Hong Kong, Paris ve Tokyo’daki duraklarıyla dünya çapındaki erişimini genişletmeyi planlıyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın