https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Antropometrik para birimi nedir? Geleceğin antropik para birimi

Antropometrik para birimi nedir? Geleceğin antropik para birimi


Yapay zekanın giderek daha etkin hale geldiği bir dünyada, kripto para sektöründe yapay zekanın etkisi görülmeye başlıyor. bu anlamda Yönettiğimiz antropik para birimi sorusu şimdi gündemde. Yapay zeka + kripto para birimi kombinasyonunun son ürünü olan Anthropic, insanların merakla beklediği gelişmelerden biri. para birimi İşte bu konuda bilmeniz gerekenler.

Merkezi olmayan kripto para birimi Anthropic, yapay zeka konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. San Francisco merkezli bir yapay zeka girişimi olan Anthropic, 300 milyon dolarlık yatırım topladı. Üstelik bu yatırımın arkasındaki isim herkesin çok iyi bildiği Google! Google da şirketin hisselerinin %10’luk bu yatırımını yaptı. Yani yakında resmi bir ortaklığın başlayacağı ve antropo-para biriminin arkasında Google’ın teknolojisinin olacağı bir gerçek.

Geleceğin antropik para birimi

İnsan para biriminin geleceği Financial Times tarafından bu konudaki ilk yayın. Haber olarak geçen bu duyuruda koinin Google destekli ilk çatal olduğu aktarıldı. Gelecek olarak yapay zekayı kullanmak ve desteklemek çok heyecan verici. Anthropic olarak çıkarılacak olan coin için bilinmesi gerekenler:

  • İsim: Antropik Semboloji
  • Toplam arz: 1.000.000
  • İletim: %2
  • Portföy: %2

Bu bilgilerle birlikte çıkarılacak para birimi karşılığında hisselerin tam %10’unun Google’a verildiği biliniyor.

İnsan parası incelemesi

Anthropic Coin hakkında yorum yapacak olsak Google da bir numara çıkar. Kapalı beta modunda piyasaya sürülecek olan kripto para, sahte yönlendirmelerle mücadele etmek için piyasaya sürülecek. Kripto para alanında, özellikle kötü amaçlı yazılımlarla mücadelede çalışması beklenen Anthropic’in arkasındaki Google şirketi, her şeyi değiştiriyor. Üstelik bu, Google ve yan kuruluşu Alphabet için bu sektördeki ilk adım değil. Ancak yapay zeka kullanımına ilişkin atılan bu adım, kripto para yatırımcıları için çok anlam ifade ediyor.

İnsan para birimini nereden satın alıyorsunuz?

İnsan parası şu anda satılık değil. gelecekte İnsan paraları nereden alınır Sorunun cevaplanabileceği açık olacaktır. Bu coinin özellikle ilk aşamada metamask üzerinden satın alınması muhtemel görünüyor.

Antropometrik para birimi nedir? Anthropic Coin Future yazısı ilk olarak kriptohaberleri.gen.tr’de yayınlandı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın