medyauzmani.com

ApeCoin Group, Ethereum gelişimine 1 milyon dolar bağışladı – World Digital Media News


Bored Ape Yacht Club’a bağlı ApeCoin, Ethereum’un geliştirilmesi için 1 milyon dolar bağışladı. Topluluk teklifi onaylamak için oy kullandı.

ApeCoin topluluğu, Ethereum’un gelişimini desteklemek ve fikirleri oylamak için 1 milyon dolar bağışlamaya karar verdi. AIP-230 olarak adlandırılan teklif, Vitalik ButerinTweet’e gelince ve “Maymunlardan nefret etmiyorum, sadece insan satın almak için para vermelerini istiyorum.” o formdaydı.

Seçmenlerin %46,21’i önergeye lehte oy verirken, %29,96’sı karşı çıktı ve %23,84’ü itiraz etmedi.

Bu talebin amacı, Ethereum topluluk, hesap çekme ile ilgili geliştirmeyi ilerletmek ve ApeCoin’i geliştiricilere tanıtmak. Topluluk, bu hedeflere ulaşmak için ETHGlobal’e 300.000$ bağışlamak istiyor. Kalan 700.000 $, 11 ApeCoin hackathon’unu ve en az beş iyi topluluk girişimini desteklemek için kullanılacak.

düşünce yazarı Mariabtopluluğun hackathonların sunucularını seçeceğini söyledi. Motivasyonuna gelince, Ethereum’u desteklemenin önemli olduğunu söyledi.

Bu talebin itici gücü, Buterin’in 22 Mart tarihli tweet’iydi. Yine birkaç ay sonra, Ethereum’un kurucu ortağı, protokol düzeyinde hesapların geri çekildiğini bildirdi. Hele işlerinin “beşte birini” bu alanda yaparlarsa bir “çanta güvenlik ütopyası” içinde olacağımızı söyledi.

Bu nedenle, bilgisayar korsanlığı etkinliklerine ve topluluk en iyi uygulamalarına tahsis edilen 700.000 ABD Dolarının 50.000 ABD Doları, hesapların temizlenmesi ve NFT’ler, DAO’lar ve zk ölçeklendirme ile ilgili çabaların ödülleri için kullanılacaktır. Hesap silme ile ilgili EIP-4337 adlı Ethereum teklifi halihazırda çalışıyor.

ApeCoin Ekosisteminde neler oluyor?

APE bölgesinde başka anketler de yapıldı. Buna, Bored Ape Yat Kulübü’ne adanmış bir haber bülteni olan Bored Ape Gazette için 24 saatlik bir yayın anketi dahildir. Ayrıca paranın en önemli kısmı kullanılmaya başlandı ve markaya işlevsellik kazandırıldı.

Diğer derecelendirmeler, ApeCoin DAO NFT pazarı için oylamayı içerir. Belirteç ve etki alanları, NFT alanında hala büyük bir etkiye sahiptir. Başka bir oylama muhtemelen yakında.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın