medyauzmani.com

ARB, APT ve LRC, altcoinler ETH’nin 2,1 bin dolara çıkışını yansıttığından yükseldi


  • Arbitrum, Aptos, Loopring, Optimism ve Rocket Pool’un çift haneli kazançlar görmesiyle altcoin fiyatları yükseldi.
  • Ethereum fiyatı 2.100 doların üzerine çıktı ve ARB, RPL ve OP fiyatları bugün piyasa değerine göre ilk 100 kripto para biriminde en çok kazananlar arasında yer alıyor.
  • Analistler, Bitcoin’in hakimiyetinin azalmasına rağmen, altcoinlerin Şangay sonrası ETH hackiyle arttığını söylüyor.

Kıdemli bir analist, altcoinlerin patlama yaşadığını, ancak Ethereum fiyatındaki son artışın ortasında biraz neşe görmek için küçük bir pencereleri olduğunu söyledi.

Santiment kripto pazar istihbarat platformu vurgulanmış Altcoinler arasındaki geçiş, Bitcoin’den daha küçük hacimli kripto para birimlerine doğru bir kar ekseninin ortasında geliyor. Ethereum, 2 bin doların üzerine çıktıktan sonra sosyal tartışma hacmine hakim olduğu için duyarlılık da değişiyor.

ARB, RPL ve OP fiyatları, ETH patlamasının ortasında karlar altcoinlere odaklandığından yükseldi

Cuma günü ETH, Mayıs 2022’den bu yana ilk kez 2.100 doları aşarken, Aptos (APT), Arbitrum (ARB), Rocket Pool (RPL), Optimism (OP) ve Loopring (LRC) gibi büyük hareketlerle birçok altcoin de aynı şeyi yaptı.

Arbitrum fiyatı son 24 saatte %18’den fazla artarak 1,57 $’a ulaştı, Aptos fiyatı da boğaların 14 $’ı zorlamasıyla çift haneli yükseldi.

Bu arada, Loopring +%11’lik bir kazançla 0,45$’a kadar yükseldi ve Rocket Pool 24 saat içinde %18’lik bir kazançla 52$’ın yakınında işlem gördü. İyimserlik fiyatı, +%10 daha artışla 2,64 dolara yükseldi.

On-chain verilerine göre, altcoin piyasası, son haftalarda Bitcoin’in (BTC) hakimiyetinin ardından patlamaya başladı.

BTC kazançlarını 30.000 $’ın üzerine çıkarırken – Cuma günü 30.800 $’a ulaştı – büyük hareket, son derece başarılı Şanghay güncellemesinden sonra etherde görüldü.

ETH/USD önce 2000$’ın üzerine çıktı ve ardından 2100$’ın üzerine iyi bir yumruk attı (satın alma baskısı, kripto para borsası Bitstamp’ta Ethereum fiyatını 2130$’a yükseltti.

Analist Kaptan Vibek o diyor Parabolik piyasa kapitalizasyon eğrisi konfigürasyonu ile ölçülen Bitcoin Hakimiyeti, bir satış noktası gösteriyor. BTC hakimiyeti %44’e düşerken, Ethereum hakimiyeti %19’a yükseldi. BTC’nin fiyatının yükselmesi ve BTC.D’nin düşmesi, kaymaların büyük bir yükseliş fırsatına sahip olduğunu ve yükselmeye başlayabileceğini gösteriyor.

Altcoin rallisi mi? Analistler tüccarları uyarıyor

En iyi kripto analistleri Ethereum’dan “Altcoinler için öncü gösterge(Burada Rekt Capital’in görüşünü vurguluyoruz), bazıları ‘pencerenin’ o kadar büyük olmayabileceğini ve bir geri dönüşün muhtemel olduğunu söyledi.

The Wolf Den Newsletter’ın yazarı Scott Melker, o diyor Altcoin tüccarlarıbitene kadar tadını çıkar. ”

Michael Van de Poppe, Bitcoin’in 40.000$’a ve Ethereum’un 2.800-3.000$ aralığına yükselmesini bekliyor. Altlar da bir miktar ivme görmeli – ancak pencere muhtemelen küçük olacak, dedi.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın