medyauzmani.com

ARKHAM (ARKM) Coin Nedir? Yorumları ve Geleceği


Arkham coin nedir? ARKM/USD yorumları ve geleceği nasıl? ARKM umt vaad eden bir coin midir? En güncel ARKM gelişmeleri ve haberleri yazımızda

ARKM/USD yorum

 

ARKM/USD – ARKM coin kaç dolar?

Arkham coin yorumlarına geçmeden önce Arkham coin projesi nedir, inceleyelim.

ARKHAM coin nedir?

Arkham, blockchain ve zincir üstü verilerin anonimliğini ortadan kaldırmak için yapay zeka kullanan bir blockchain analiz programı.

Platformun iki ana bileşeni Analiz Platformu ve Intel Borsası. Analiz Platformu, çeşitli varlıklar, borsalar, fonlar, balinalar ve tokenlerle ilgili analizleri içine alıyor. Örneğin, portföy varlıklarını, işlem geçmişini, borsa akışlarını, ağ ilişkilerini ve diğer zincir içi analizleri kontrol edebilirsiniz. Intel Borsası, herkesin ödüller, açık artırmalar veya VERİ Programı aracılığıyla adres etiketleri ve diğer bilgileri alıp satmasını sağlıyor.

Arkham kamu kayıtları, sosyal medya, web araştırması ve kullanıcılardan gelen kayıtlar gibi veri kaynakları ile şirket içi bir yapay zeka motoru kullanıyor. Veriler adresleri etiketlemek ve şirketin kendi yapay zeka algoritması ULTRA için analizler sağlamak amacıyla kullanılıyor.

Arkham platformu çok çeşitli amaçlar için kullanılabiliyor. Bu amaçlar arasında, çalınmış fonların takibi, dolandırıcıların belirlenmesi, karşı tarafların doğrulanması, işlemlerin denetlenmesi, hack olaylarının araştırılması ve daha pek çok benzeri işlemler var. Arkham zincir üstü araştırmalar ile dolandırıcıların ve kripto suçların önüne geçmeyi amaçlıyor.

Ancak Arkham platformu ile ilgili olarak bazı kripto kullanıcıları ve savunucularından gizlilik konusunda endişeler dile getiriliyor. Bu kişilere göre, blockchainden anonimliği kaldırmak, kripto hareketinin temel belirgin özelliği olan sansüre dirençlilik ve anonimlilik prensiplerini ihal etmiş oluyor. Arkham ise bu iddialara karşı kullanıcıların kişisel bilgilerini toplamadığını, sadece blockchain üzerinde doğrulanabilen herkese açık bilgileri elde ettiğini savunuyor.

Arkhamı diğer platformlardan ayıran en belirgin özellikleri arasında Toplam Kapsam ve Çoklu Zincir Entegrasyonu özelliği önde geliyor.  Bu özellik ile Arkham çeşitli blockchainlerden veri toplayarak blcokchainin toplam kapsamını elde etmeyi hedefliyor. Bu şekilde kullanıcılar kripto ekosisteminin bütün bir görünümünü analiz edebiliyorlar.

Veri tabanı varlığına dayalı bilgi özelliği ile de adresleri gerçek dünya kimlikleri ile ilişkilendirerek kripto hareketlerine bütüncül bir anlayış getirmeyi hedefliyor. Bu özellik ile alım, satım, uyumluluk, araştırma ve portföy takibi yapılabiliyor.

Merkeziyetsiz Bilgi Ekonomisi özelliği ise Arkham Intel Borsası, kullanıcılarının yerel para birimi arkm’yi kullanarak kripto bilgileri alıp satabilecekleri merkeziyetsiz bir pazar. Bu benzersiz özellik, bireylerin ve kuruluşların, ödüller sunarak ve açık artırmalar yaparak bilgilerden para kazanmalarını sağlıyor. Borsa, alıcıları ve satıcıları birbirine bağlayarak ve bu şekilde canlı bir topluluk oluşturarak piyasa katılımcıları için gerekli ve değerli bilgilerin elde edilmesine imkan veriyor.

ARKM coin grafik yorumu

ARKHAM (ARKM) Coin Nedir? Yorumları ve Geleceği

Arkm coin grafiğine baktığımızda büyük bir tOBO oluşumuyla karşılaşıyoruz. Oluşumun hedefi 0.55 dolar.

ARKM coin geleceği ve fiyat tahmini

Yapay zekanın 2024, 2025, 2026, 2027, 2028, 2029 ve 2030 için uzun vade ARKM fiyat tahmini tablosu:

 

 

 

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın