medyauzmani.com

Artwork Marketplace ve Topluluk Platformu HeartX, uygulama ürünü için kapalı beta sürümünü duyurdu


Central, Singapur, 19 Nisan 2023, Chainwire

Bir sanat pazarı ve topluluk platformu olan HeartX, Uygulama ürününün bugün Yakın Beta testine başladığını duyurdu. Şu anda hem App Store’da hem de resmi HeartX web sitesinde mevcut, ancak yalnızca sınırlı davet koduna sahip kişiler topluluk üyesi olarak kaydolabilir ve oy vererek kazanmaya başlayabilir.

HeartX uygulamasının Yakın Beta sürümü, insanlara HeartX ekibi tarafından planlanan X-to-Earn ekosisteminin başlangıcı olan kendi Kazanmak için Oy Verme sistemini sunar. İlgilenenler HeartX’i takip ederek davet kodu alabilirler. twitter Belirli etkinliklere katılmak ve Discord’daki etkinliklere katılmak için. Etkileyenlerin veya iş birliği yapan ortakların Twitter hesaplarında da kodu dağıtmak için bazı etkinlikler düzenlenecektir. Kullanıcılar ne kadar erken girerse, o kadar çok jeton kazanabilirler.

HeartX ayrıca, gaz ücretlerinin maliyetini azaltmak ve kullanıcılara daha iyi bir teknik ticaret deneyimi sağlamak için Nisan ayı sonuna kadar çoğu akıllı sözleşmenin Ethereum’un 2. Katmanında konuşlandırılacağını duyurdu. NFT ticaret özelliği, Kapalı Beta testi sırasında açılmayacak ve kullanıcıların şu anda ödüllendirici $HNX tutarlarını ellerinde tutmaları önerilir.

Teknik incelemeye göre, gelecekteki kullanıcılar HNX dolarını Kazanmak İçin Artırma, Seviye atlama, uygulama içi satın almalar vb. gibi çeşitli senaryolarda harcayabilir.

Ekip, HeartX projesini geliştirmeye devam ediyor ve güncellemeleri toplulukla paylaşmayı dört gözle bekliyor. HeartX, platformunu geliştirmeye devam ederken, insanların sanat eserlerine yatırım yapma ve ticaret yapma biçimlerinde devrim yaratıyor ve değerlerini topluluk mutabakatı yoluyla yeniden tanımlıyor.

İyi sanatlar hakkında

İyi Sanatlar Singapur Pte. Ltd. Sanatta uzmanlaşmış profesyonel bir Web3 ekibidir.

Geleneksel sanatın sınırlarını genişletmek ve daha kapsayıcı, çeşitli ve merkezi olmayan bir Web3 sanat ortamı yaratmak için çevrimdışı ve çevrimiçi sanat dünyalarını birbirine bağlamayı amaçlıyor.

İyi Sanatlar, fiziksel ve dijital sanat pazarına odaklanır ve ticaret ve ağ oluşturma için çevrimiçi bir sanat topluluğu yaratmıştır. Dijital sanat koleksiyonlarını piyasaya sürdü ve daha zengin Metaverse ve Web3 ürünlerini benimseyerek daha fazla insanın sanatla bağlantı kurmasını, anlamasını ve sonunda sanata aşık olmasını sağladı.

Web3 teknolojisi sayesinde, sanat eserlerinin değerini daha açık ve şeffaf bir şekilde belirleyebilirken, yaratıcılara ve koleksiyonculara daha fazla kazanç fırsatı tanıyoruz.

Ekibin şu anda ürün planlama, teknik işbirliği, teknoloji geliştirme, platform operasyonları vb.’den sorumlu 30 üyesi bulunmaktadır. Üyelerin çoğu, oyun, canlı yayın, sosyal ağ, e-ticaret, sanat, blockchain, dijital gruplar ve daha fazlasını içeren çeşitli alanlardaki başarılı internet şirketlerinden gelmektedir.

Şimdi HeartX topluluğuna katılın ve en son güncellemeler için HeartX’i Twitter’da takip edin.

Daha fazla bilgi için: Web sitesi | twitter | anlaşmazlık

iletişim

HeartX Ekibi, [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın