medyauzmani.com

Ayı piyasasına rağmen Ethereum platformundan harika bir çalışma!


Popüler bir dijital varlık araştırma platformu, Ethereum video akış ağının, ayı piyasasına rağmen 2022’nin ikinci yarısında önemli ölçüde büyüdüğünü duyurdu.

Ethereum tabanlı platform, ayı piyasasında bile önemli bir büyüme gördü!

Dijital varlık araştırma şirketi Messari, yeni bir raporda, video akış ağı Ethereum’un (ETH), ayı piyasasına rağmen 2022’nin ikinci yarısında gücünde önemli bir artış gördüğünü söyledi.

Bilmek isteyebilirsiniz:

Messari, Livepeer video ağında (LPT) yılın ikinci çeyreğine göre %12 artışla yaklaşık 37 milyon dakikalık rekor kırdığını bildirdi.

Araştırma firması, bu büyümenin “son kullanıcılardan gelen artan talebi” açıkça yansıttığını söylüyor.

“Bu artan kullanım, hem talep hem de arz tarafındaki seviyelere yansıyor. Transcode ücretleri, 2022’nin 3. çeyreğinde ETH’de %52 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. LPT’deki en yüksek ücretler üzerindeki ücretleri üçüncü çeyrekte %17 arttı çeyrek; ancak USD bazında bu ücretler %46 azaldı.

Ayı piyasasına rağmen Ethereum platformundan harika bir çalışma!

Messari ayrıca 100’den fazla projenin 2022’de Livepeer tarafından geliştirilen yazılımlar geliştirdiğini söylüyor.

Livepeer, videoları yayınlamak ve indirmek için uygun maliyetli bir yol sağlamayı amaçlayan özel bir platformdur. Projenin resmi simgesi olan LPT, makalemizi yayınladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre 9.25 dolardan işlem görüyor.

143 kripto varlığın fiyatı ve piyasa değeri son 24 saatte neredeyse %1 düşerken, son yedi günde %2,7’den fazla değer kazandı. Geçen ay, %9,2’den fazla düştü. LPT ayrıca Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 99$’dan %90’dan fazlasını kaybetti.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın