medyauzmani.com

Babel güncellemesi haberinden sonra XRD pompaları


  • Radix fiyatı 24 saatte %40 ve geçen hafta işlem hacmi %155 artarken %118 arttı.
  • XRD kazancı, ilk katman blok zincirinin bir sonraki büyük yükseltmenin tarihini duyurmasıyla gelir.
  • Bitcoin fiyatı 30.000 $ seviyesini geri kazanmaya çalışırken XRD, 1.16 milyar $’lık piyasa değeriyle ilk 50 kripto para birimini aştı.

Radix (XRD) fiyatı, büyük satın alma baskısının Salı günü erken saatlerde psikolojik 0,10 dolar seviyesinin üzerine çıkmasının ardından son 24 saatte %40 arttı. Radix, Bitcoin fiyatı 30.000 doları geri kazanmaya çalışırken ve Ethereum 2.100 doların üzerine çıkarken bile günlük, haftalık ve aylık grafiklerde en iyi madeni paralardan daha iyi performans gösteriyor.

XRD belirteçleri, son 24 saat içinde günlük işlem hacminde %155’lik bir artış gördü; bu, kripto para birimi için piyasa etkinliğindeki son artıştan kaynaklanan bir senaryo. Fiyat artışları, XRD’nin piyasa tarafından sıralanan ilk 50 kripto para birimine girdiğini gördü.

CoinGecko verileri, Radix’in şu anda 1,16 milyar dolarlık piyasa değeriyle listede 48. sırada yer aldığını gösteriyor.

Babylon’un yükseltme tarihi duyurulduktan sonra kök modu

Kripto para piyasası taze bir boğa piyasasının eşiğinde sallanırken, Radix’in yenilenmiş bir yükseliş ivmesi gördüğüne şüphe yok. Bununla birlikte, XRD üzerindeki satın alma baskısının çoğu, yaklaşan gelişmeler hakkındaki yutturmacadan kaynaklanıyor.

Radix, gerçekten ölçeklenebilir ve merkezi olmayan DeFi erişimi sağlamak için oluşturulmuş bir katman 1 blok zinciri ağıdır. Son birkaç gün içinde, XRD’nin fiyatı sonradan arttı Haberler Yaklaşan akıllı sözleşme entegrasyonundan. Ağ yakında hash desteği ile tam atomik sözdizimini de ekleyecektir.

Beklenen ağ büyümesi, lansman tarihi 31 Temmuz 2023 olarak onaylanan Babylon yükseltmesinin bir parçası olacak. Radix’e göre, yükseltmenin Radix’te Web3 ve DeFi’nin ana akım olarak benimsenmesinin önünü açması bekleniyor. Şu anda, özellikler yalnızca Teknik Demoda mevcuttur,

Radix fiyat tahmini

Radix boğaları olumlu duygudan faydalandı. Geçen hafta 0,08 dolar civarındaki önceki direnci kırmak için mücadele ettikten sonra, XRD/USD Salı günü erken saatlerde 0,12 doların üzerinde bir gün içi yüksek seviyesine patladı.

24 saatlik 16,9 milyon doları aşan işlem hacmi ve son yedi günde %118’in üzerinde fiyat artışıyla Radix, önümüzdeki günlerde büyük bir sıçrama yapacak gibi görünüyor. Yükseliş perspektifi, günlük RSI ve MACD güçlenmesine sahiptir.

Radix (XRD) fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Alımda kısa bir durgunluk olsa da XRD fiyatını tekrar 0,11$’a düşürdü, anlık görünüm Mart 2022’nin yükseği olan 0,16$’a bir pompanın bir sonraki hareket olabileceğini gösteriyor.

Radix uzun vadeli fiyat tahmini, XRD ticaretini bir sonraki boğa piyasasında ve sonrasında daha yüksek yapar. Bununla birlikte, acil görünüm için, 0,074 dolar ve 0,061 dolar civarındaki alan, birincil talep alanını sağlıyor.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın