https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Binance, 2022’de Kadınları Nasıl Destekleyeceğini Açıklıyor! – Dünya Dijital Medya Haberleri

Binance, 2022’de Kadınları Nasıl Destekleyeceğini Açıklıyor! – Dünya Dijital Medya Haberleri


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Garip bir söz oldu. Bu duyuruda platformun kadınlara verdiği destek anlatılırken gelecek planları da konuşuldu. Binance ve kripto para sektöründe atılması gereken adımlar kadın-erkek ayrımına son verecektir. diyor ki.

Binance’e göre sadece kripto para birimleri yüzde 37’si kadın Ve bu sayı artmalı. Bunu başarmak için en önemli faktörün eğitim olduğunu dile getiren borsa, 2022’de kadın yatırımcı yetiştirmek istiyor. 2 milyon dolar yardım vermek. Yardım üniversiteler, okullar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar aracılığıyla Almanya, Avustralya, Fransa, Nijerya, Kenya ve Brezilya gibi ülkelerde kadınları eğitmek için kullanıldı. Kursun içeriği kapsamlıdır. web3 odaklıydı.

Binance, kadınlara yönelik iş sayısını artırmaya devam edecek!

Binance’i diğer platformlardan ayıran önemli bir şey var. Çünkü borsanın kurucularından biri kadın. Ayrıntılı, kripto para birimi değişimi bölümü yüzde 5 pay Ayrıca kadınlara yönelik mentorluk programları, beceri üzerine atölye çalışmaları, eğitim ve öğretimde yer aldığını belirten Binance, kadınlara yön vermeye devam edecek. Bu sayede kadınlar proaktif bir rol üstlenmek izin verilecek.

Binance’in Dünya Kadınlar Günü için yorum yapan isimlerden biri de az önce bahsettiğimiz kadın kurucu ortak. o oöyleydi dedi ki: Sektördeki birkaç kadın liderden biri olarak, daha fazla kadının web3 ve blockchain teknolojisini anlamasına yardımcı olmak için Binance Charity ve Binance Academy ile birlikte çalıştığımıza inanıyorum. Kurslarımız ve stajlarımız, genç kadınlara kariyerlerini değiştirmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır. buna inanıyoruz cinsiyet ne olursa olsun Fikirleri olan insanlar dünyayı değiştirebilir. Bunun daha fazla kadını inovasyonun ön saflarına çekmesini ve böylece sektörümüzde değişim yaratmasını umuyoruz.

Binance, yeni müşterilerin Mart ayı boyunca ücretsiz işlem yapmasına izin verecek!

Şu anda; Binance mart ayına özel bir kampanya başlattı. Daha fazla insanı kripto yatırımcısı olmaya çekmek amacıyla başlatılan bu kampanya kapsamında ilk kez Binance’e üye olan kullanıcılar şunları söyledi:IWD2023” kodunu kullanarak aylık alım ve satımlarında ödeme yapmayacaklardır. Bu promosyon kodunun maksimum miktarı 100$’a kadar Satış için geçerli diyelim.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın