medyauzmani.com

Binance, Bazı HNT Ticaret Çiftlerini İptal Ettikten Sonra HNT 5 Doların Altına Düştü


Helyum ekosisteminin orijinal jetonu olan HNT, Binance’den kaldırıldı ve madeni para şu anda 5 doların altında işlem görüyor.

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, geçtiğimiz hafta Bazı HNT işlem çiftlerini listeden çıkarma kendi platformunda. HNT/USDT ve HNT/BUSD çiftleri artık Binance platformundaki kullanıcılar tarafından kullanılamamaktadır.

Hareket, HNT tokenlerinin geçen hafta işlem gören 5 dolardan şu anda madeni para başına 4.58 dolara düştüğünü gördü.

HNT son 24 saatte %1 düştü, ancak aşağıdaki gibi daha fazla kayba neden olabilir Binance Kullanıcı pozisyonlarını kapatacağını ve 12 Ekim’de marj çaprazı ve izole HNT/BUSD ve HNT/USDT çiftlerinde bekleyen tüm emirleri iptal edeceğini söyledi.

Kötü performans, daha geniş kripto para piyasasının performansıyla örtüşüyor. Toplam kripto para piyasa değeri, piyasa son 24 saat içinde değerinin yaklaşık %1’ini kaybettikten sonra 950 milyar doların altına düştü.

Piyasa değerine göre dünyanın önde gelen kripto para birimi olan Bitcoin, 20.000 doların altında işlem görmeye devam ediyor ve şu ana kadar %1’den daha az düştü. Eter ayrıca değerinin %1’inden daha azını kaybetti ancak madeni para başına 1.300 doların üzerinde işlem görmeye devam etti.

İzlenecek ana seviyeler

4 saatlik HNT/USD grafiği, helyum son birkaç saat içinde düşük performans gösterdiğinden düşüş gösteriyor.

TradingView tarafından HNT/USD Grafiği

MACD çizgisi tarafsız bölgenin altındadır ve bu, ayıların şu anda piyasanın kontrolünde olduğunu gösterir. 34 günlük 14 günlük RSI, düşüş trendi devam ederse HNT’nin yakında aşırı satım bölgesine girebileceğini gösteriyor.

Basın zamanında, HNT madeni para başına 4,58 dolardan işlem görüyor. Mevcut momentum devam ederse, HNT gün sonundan önce 3.968 $ destek seviyesine düşebilir.

Düşüş trendi önümüzdeki birkaç gün içinde devam ederse, HNT bir ay içinde ilk kez 3.097 dolardan ikinci ana destek seviyesine düşebilir.

Şimdi nereden satın alınır

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve 600’ün üzerinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance ayrıca düşük alım satım ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok alım satım seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Bugün Binance ile HNT satın alın

Bulmak

VinDAX Exchange, Mart 2019’dan beri küresel kullanıcılar için kripto para borsasını kullanıyor. VinDAX, yüksek güvenlik, mükemmel verimlilik ve iyi alım satım ücretleri ile kripto para borsaları için takas hizmetleri sağlamaya odaklanıyor.

Bugün Vindax ile HNT satın alın

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın