https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Binance, deprem bölgesindeki kullanıcılara 100$ hediye edecek!

Binance, deprem bölgesindeki kullanıcılara 100$ hediye edecek!Kahramanmaraş Merkezi deprem yaraları sarılmaya devam ediyor. Kripto para borsası Binance’ten yapılan yeni açıklamaya göre, deprem bölgesinde yaşayan kullanıcıların Binance hesaplarına 100 dolar değerinde Binance Coin (BNB) yatırılacak.

Binance’ten 100 BNB Yardımı Nasıl Alınır?

Binance tarafından atılan son tweet’te, depremden etkilenen kullanıcılara maddi yardımda bulunulacağı bildirildi. BNB ile yatırılan hesap sahiplerinin, Adres Kanıtı (POA) aracılığıyla seçileceğini belirtti. 6 Şubat’tan önce 10 ilde (Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Hatay) adres belgesi olan kullanıcılar 100 milyar dolar alacak.

#Binance olarak ülke olarak yaşadığımız bu zor dönemde deprem bölgesindeki kullanıcılarımıza airdrop yoluyla 100$ değerinde BNB bağışlıyoruz.

Toplamda 5 milyon dolara yakın bağışla depremden etkilenenlerin yanındayız. #StrongStayTurkey

Ayrıntılar: pic.twitter.com/HHUZTKKRaJ

– Binance Türkiye (@Binance_Türkçe) 7 Şubat 2023

Binance, bu yöntem nedeniyle bazı sınırlamalar ve yanlışlıklar olabileceğini kabul etti. Ancak, kullanıcıları platforma göre bulmanın en iyi yolu budur. 10 ilde kullanıcılara yapılacak toplam bağışın 5 milyon dolar (94 milyon TL) civarında olacağı tahmin ediliyor.

kriptohaberleri.gen.tr/dude-actete-delayed-crypto-pa-unit-with-earthquake-help

100 BNB değerinde Binance yardımı almak için herhangi bir yere başvurmanıza gerek yok. Hesabınızın POA yöntemi kullanılarak bu 10 ülkeden birinde olduğu hesaplanırsa, 100 ABD Doları tutarında yardıma hak kazanırsınız.

Binance “CZ” CEO’su Changpeng Zhao şunları söyledi: “Türkiye’de meydana gelen son depremler birçok insan ve topluluk üzerinde yıkıcı bir etki yarattı. Çabalarımızın etkilenenlere bir miktar rahatlama getirmesini umuyoruz. Sektördeki meslektaşlarımızı yeniden bir araya gelmeye davet ediyoruz.” bu kriz zamanlarında destek sağlamak için.”

Ayrıca Haluk Levent, kripto para bağışı talepleri doğrultusunda Masak ile görüştü. Görüşmeler sonucunda Masak’a bir haftalık izin verildi. Levent, stablecoin göndererek bağış için bep20 cüzdan adresini paylaştı. Yapılan bağışın görünür olacağını belirtti.

Kahramanmaraş Hatay Teknoloji HaberleriDiğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın