medyauzmani.com

Binance hacklendi mi? Binance’e ne oldu?Binance Hacklendi mi? Dünya çapında yaklaşık 30 milyon kullanıcısı olan kripto para borsasına yapılan saldırıda büyük miktarda dijital para çalındı. Borsa ticareti durdurur. Peki Binance hacklendi mi? Binance’e ne oldu? Detaylar burada…

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance Smart Chain, dün gece büyük bir şokla sarsıldı. Borsa gece geç saatlerde saldırıya uğradı. Bu arada, saldırıda 100 milyon dolar değerinde kripto para çalındı. Geliştirmeden sonra, Binance’in yerel blok zinciri ağındaki işlemler geçici olarak askıya alındı.

En fazla işlem sayısına ve milyonlarca müşteriye sahip olan Binance platformu dün gece saldırıya uğradı. Kripto para birimi değişimi için orijinal blockchain ağı olan Binance Smart Chain’e bir saldırı gerçekleştirildi. Saldırıdan sonra 100 milyon dolarlık kripto fonunun çalındığını öğrendi.

Kullanıcıların bir süre paniğe kapılmasının ardından Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Zhao, BSC Token Hub’a yapılan saldırının bir sonucu olarak ek bir Binance Coin’in (BNB) üretildiğini açıkladı. Zhao, davanın kapandığını ve yatırımcıların fonlarının güvende olduğunu belirtti. Öte yandan kripto para piyasası saldırı sonucunda çok fazla etkilenmedi. Bitcoin hafta boyunca iniş ve çıkışlarını sürdürdü. Sanal para birimi günlük %1.8 düşüşle 19.981 dolara düştü.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıklayın.
kriptohaberleri.gen.tr / Onur Bayram – Gündem

Teknoloji Haberleri Gündemi

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın