medyauzmani.com

Binance, NFT Futbol Ligi’nde Brezilya Futbol Konfederasyonu ile iş birliği yapıyor


  • Binance, NFT’nin taraftarlara turnuva sırasında kulüpleriyle bağlantı kurma fırsatı sunacağını söyledi.
  • Hayranların bir NFT açmadan önce kaydolması ve KYC’yi tamamlaması gerekir.
  • NFT, diğer avantajların yanı sıra, sahiplerine yakında piyasaya sürülecek olan oyun platformu Fanverse’e erişim sağlayacaktır.

Dünyanın en büyük kripto para borsası ve önde gelen blockchain altyapısı sağlayıcısı Binance, Brasileirão Assaí’den ilk NFT’yi başlatmak için Brezilya Futbol Konfederasyonu (CBF) ile ortaklık kurdu.

Kripto para birimi ve blockchain’in paranın ve internetin geleceği olduğuna ve özellikle gelişmekte olan ülkelerde insanlara tartışılmaz faydalar sağladığına inanıyoruz.Binance Brezilya Ülke Direktörü Guilherme Nazar bir basın açıklamasında söyledi.

Brezilya Futbol Konfederasyonu ile ortaklık, Brezilyalı futbol taraftarlarına yalnızca favori kulüpleriyle bağlantı kurma fırsatı vermekle kalmayacak, aynı zamanda kripto para birimi hakkında bilgi edinme fırsatı da verecek. Nizar, NFT projesinin bu hayranların kripto ve blockchain teknolojisinin avantajlarından yararlanmalarına yardımcı olacağını da sözlerine ekledi.

Koleksiyon öğeleri ve diğer avantajları kazanmak için NFT sahipleri

Brasileirão Assaí veya Campeonato Brasileiro Série A, Brezilya’nın en iyi futbol liglerinden biridir ve NFT girişimi taraftarlar için maç deneyimini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Binance yaptığı duyuruda, NFT Season Pass’in üç basit adımı izleyen hayranlar tarafından ücretsiz olarak alınabileceğini belirtti.

Hayranlar, 14 Nisan 2023 Cuma gününden itibaren Brasileirão Assaí web sitesine kaydolarak NFT seri kodlarını kullanabilirler. Binance NFT açılış sayfasına eriştikten ve Binance’e kaydolduktan sonra ilgili hayranlar, NFT’nin kilidini açmadan önce KYC sürecini tamamlamaya devam edecek.

NFT, ülkedeki futbol taraftarlarına Fanverse platformuna erişim, Binance’te daha düşük işlem ücretleri ve CBF tarafından sunulan turnuvalarda indirimler dahil olmak üzere başka benzersiz avantajlar sunacak.

NFT sahipleri ayrıca turnuvayla ilgili anketlere ve en iyi performans gösterenlerin benzersiz ödüller, koleksiyon öğeleri ve bilet kazanma şansına sahip olduğu maç tahminlerine katılacak.

Brasileirão Assaí 15 Nisan 2023 Cumartesi günü başlayacak.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın