medyauzmani.com

Binance, Rusya pazarından çıkışının ortasında RUB kripto çiftlerini listeden çıkaracak – World Digital Media News


NEW YORK – Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, aralarında XRP, ADA ve SOL‘un da bulunduğu 15 Rus Rublesi (RUB) işlem çiftini listeden çıkarma kararını açıkladı. Şirket, güvenlik endişeleri ve düşük likidite nedeniyle odağını Rusya pazarından uzaklaştırırken, bu hamle 20 Kasım’da yürürlüğe girecek.

Bugün erken saatlerde yapılan duyuru, Binance’in uluslararası düzenleyici standartlara uyma stratejisini takip ediyor ve Rusya merkezli operasyonlarını CommEX’e satmak için yaptığı son anlaşmayla uyumlu. Noah Perlman, Rusya piyasasından çıkma kararlarında uyumun kilit bir faktör olduğunu vurguladı.

Haberin ardından, XRP’nin %5, ADA’nın %6 ve SOL’un %10’luk keskin bir düşüş yaşamasıyla birlikte piyasada ani tepkiler gözlendi. Bu kısa vadeli piyasa düzeltmelerine rağmen, Web3 endüstrisine yönelik yatırımcı duyarlılığı iyimserliğini koruyor. Uzmanlar kripto para birimleri için önemli bir büyüme öngörmeye devam ediyor ve SOL gibi tahminler potansiyel olarak 1.000 $ ‘lık bir fiyata ulaşıyor.

ADA’nın gelecekteki hareketlerini daha iyi anlamak isteyenler için Binance, kripto para meraklılarına yönelik bilgilendirici bir video kaynağı sağladı. Borsa, dikkatini Web3 endüstrisinin büyümesini daha fazla destekleyen küresel piyasalara çevirirken, bu stratejik pivotun daha geniş kripto para birimi ortamını nasıl etkileyeceğini göreceğiz.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın