medyauzmani.com

Binance Türkiye Ücretsiz “Kripto 101” Kursları Sunacak – Dünya Dijital Medya Haberleri


Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri BinanceTürkiye’deki üniversite öğrencileri için önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. ücretsiz”Crypto101’in fiyatı” adlı kurs kapsamında gençlere finansal eğitim verilecek. Evet, kripto para birimleri, Web 3.0 ve blockchain bu kursların başında gelecek.

Binance Türkiye Etkinliği, 7 Ekim 2022’de 19.00’da başlayacak. Binance Türkiye yetkililerinin ve Türkiye’deki kripto para piyasasının katılacağı ve açıklamalarda bulunacağı eğitim, Binance Live ve Binance Türkiye’nin YouTube kanalında yayınlanacak. Kayıtlı öğrenciler için muhasebe sertifikası tekrar verilecektir.

500$ değerinde ödül dağıtılacak!

Binance Türkiye’nin Crypto 101 kursu standart kurstan farklı olacak. Çünkü kripto para birimi değişimi, kurstan hemen sonra bir öğrencidir. soruları yapacak ve tüm katılımcılar bu önlemlere katılabilecektir. Sorulan sorulara en doğru cevabı veren 50 kişi 500 dolar değerinde 500 (BUSD) paylaşacak.Diyelim ki BUSD Binance tarafından çıkarılan standart para birimi ve 1 doları ifade ediyor. Bu sınavlara katılmak isteyenlerin Binance Live kullanması gerektiğini unutmayın. Ödülü kazanmak için daha önce bir Binance hesabı açmış ve kimlik doğrulamasını tamamlamış olmanız gerekir. bitmiş olmalısın.

7 Ekim’deki Binance Türkiye ücretsiz kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kayıt olmak istiyorsanız, Burada Linke ve kayıt formuna ulaşabilirsiniz. doldurabilirsin.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın