https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Binance.US, Voyager varlıkları için mahkeme onayı aldı – World Digital Media News

Binance.US, Voyager varlıkları için mahkeme onayı aldı – World Digital Media News


Binance.US bir süredir iflas etmiş şirket Voyager Digital’in varlıklarını almaya çalışıyor. Yargılamanın devamına karar verildi. Mahkeme, kripto para birimi değişiminin başvurusunu değerlendirdi.

Mahkemenin kararı gece geç saatlerde geldi. Amerikalı yargıç bacaklarkripto para borsası tarafından yapılan teklifleri kabul etti. Plan SEC tarafından hâlâ soruşturma altında olmasına rağmen, yargıç beklemek için bir neden olmadığına karar verdi.

Binance.US geçtiğimiz aylarda zaten bir proje oluşturmuştu. FTX görüntüleri Kriz sonrasında birçok şirketin zarar görmesi kaçınılmazdı. Bunu bir fırsat olarak gören diğer şirketler de bundan yararlanmak istediler ve sorunun büyümesini engellemek için adımlar attılar.

Binance.US, Voyager hissesini satın alacak

Nihayet hükümet onayı ve mahkeme kararı alan Binance.US, artık Voyager Digital varlıklarını satın alabilecek. 7 Mart Salı günü, New York Güney Bölgesi için bir iflas hakimi Michael Wilesişlem lehine karar verdi ve tüm itirazları reddetti.

Amerika Birleşik Devletleri mahkemesinin kararı ile satılacak miktar da belirlendi. Voyager saray lideri, Binanceevet toplam 1 milyar dolar değerli mallar satılacaktır.

Voyager geçen yıl iflas ettikten sonra, Binance platformun varlıklarını satın almak için harekete geçti. Ancak Binance.US, başta SEC olmak üzere ABD’li düzenleyiciler ile işbirliği yapmadı ve süreç mahkemeye taşındı.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın