https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Binance ve Voyager arasındaki ortaklığa yeni eleştiri – World Digital Media News

Binance ve Voyager arasındaki ortaklığa yeni eleştiri – World Digital Media News


Voyager Digital’in, Binance ABD ile feshedilmiş satın alma stratejisi çizelgelerin dışında. Bariyer zaten SEC tarafından kurulmuş olmasına rağmen, şimdi Teksas eyaleti yetkilileri harekete geçti.

BinanceABD yan kuruluşu Binance US, 2022’nin sonunda büyük bir satın alma duyurusu yaptı. Önde gelen pazar kargaşa içinde gezgin Dijital varlıklar, yaklaşık 1 milyar dolarVoyager’ı satın alacaklarını açıklayan Binance ABD’nin şirkete büyük bir yatırım sağladığını doğruladı.

ABD düzenleyicileri, satın alma süreci başladığında harekete geçti. Başlangıçta SEC, eski Voyager müşterilerine geri ödeme yapılmasını reddetti. Ayrıca SEC, Binance.US-Voyager anlaşmasının çeşitli bölümlerinin de mevcut düzenlemeleri ihlal edebileceğini belirtti.

24 Şubat mahkeme kararı, Teksas düzenleyicilerinin de harekete geçtiğini gösteriyor. Texas Menkul Kıymetler Kurulu ve Bankacılık Departmanı, Binance-Voyager anlaşmasına itiraz etti. Düzenleyici, Binance ABD’nin işletim sisteminin ve onarım sürecinin yetersiz olduğunu söyledi. Ayrıca, Binance “Teksas tüketicilerine karşı haksız bir şekilde ayrımcılık yapıyor” söylendi.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın