medyauzmani.com

Binance’i düğüm operatörü olarak kurduktan sonra Polymesh fiyatı trend oluyor


  • Polymesh Network dün Binance’in node operatörü olduğunu duyurdu.
  • Haber çıktığından beri POLYX’in fiyatı yükseldi.
  • Bu yazıyı yazarken, POLYX son 24 saatte %15,82 artışla 0,2493 dolardan işlem görüyor.

Polymesh fiyatı, Polymesh Network’ün Binance’in birinci katman blok zincirinde bir düğüm operatörü haline geldiğini duyurmasının ardından dün geceden beri artıyor.

POLYX fiyatı, tokenin o zamandan beri mevcut fiyatına geri dönmesine rağmen, bir yükseliş hareketinin ortaya çıktığını açıkladıktan birkaç saat sonra günlük 0,3013 $’a yükseldi.

Binance, şu anda ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. Artık Polymesh ağ düğümlerinin operatörleri olduklarına göre, POLYX sahipleri hafta sonuna kadar tokenlerini Binance aracılığıyla paylaşabilecekler.

Borsa, Polymesh’in mevcut sözleşmeli operatörlerinden 17’sine katıldı.

Bir düğüm operatörü olarak Binance, blok zincirine yeni bloklar eklenmeden önce işlemleri onaylayarak Polymesh blok zincirinin güçlendirilmesine yardımcı olacaktır. Doğrudan POLYX sahiplerine, belirteçlerinde ödül kazanmalarına olanak tanıyan staking hizmetleri sunacak.

Polymesh Token Başkanı Graeme Moore, Binance ile ortaklığı duyururken Perşembe günü yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:

“Binance’ı en yeni düğüm operatörü olarak kabul etmek, Polymesh’e görünürlük, güvenilirlik ve güvenlik açısından büyük bir artış sağlıyor.”

Polymesh’in liderliğine göre Binance ortaklığının amacı, Polymesh’in düzenlemeye tabi varlık ticaretini daha fazla müşteri için erişilebilir hale getirme misyonunu ilerletmek.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın