medyauzmani.com

Binance’in ABD Tabanlı Tokenları Kaldıracağı Raporları ‘Yanlış’


  • Binance CEO’su, raporların yanlış olduğunu tweetledi
  • Ancak, borsanın bazı anlaşmaları “geri çektiğini” kabul etti.
  • Binance, son birkaç ayda, özellikle FTX çöküşünden sonra çok fazla FUD yaşadı.

Binance CEO’su Changpeng ‘CZ’ Zhao, borsasının ABD merkezli projelerle bağlarını koparmak istediği yönündeki haberleri yalanladı.

Binance’in yorumları, Binance’in ABD merkezli tüm tokenleri kaldırmayı planladığını söyleyen tanıdık kaynaklara atıfta bulunan önceki bir raporun ardından geldi. Görünürde listeden çıkarılacak olanlardan biri, ABD merkezli finansal hizmetler firması tarafından çıkarılan bir stablecoin olan USD Coin (USDC).

Ama içinde cıvıldamak Raporlardan birine yanıt olarak Chow, raporu “yanlış” olarak nitelendirdi. Durumun böyle olmayacağını öne sürmeye devam etti “Blok zincirinin sınırları yoktur. “

Cuma günü yayınlanan bir Bloomberg raporuna göre kaynaklar, Binance’in bankalar da dahil olmak üzere ABD’li ortaklarıyla bağlarını sona erdirmek istediğini iddia etti. Rapora göre, kripto devi ülkedeki projelere yaptığı yatırımı da yeniden değerlendiriyordu.

Zhao, Binance’in bazı yatırım anlaşmalarından ve iflas etmiş şirketlerin satın alınmasından çekildiğini kabul ederken, bunun yalnızca “şimdilik” olduğunu kaydetti.

Chow da ilişkilidir cıvıldamak Eğitime, uyumluluğa, ürünlere ve hizmetlere odaklanmanın en iyisi olduğunu söylediği ve “FOD’ları, sahte haberleri, saldırıları vb. görmezden gelin.” Kripto para borsası FTX’in çöküşünün ardından olumsuz kapsama alanı.

Binance ile ilgili bugünkü raporlar, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), ABD’nin Binance USD (BUSD) stablecoin’i ihraç eden Paxos’a dava açtığını açıklamasından birkaç gün sonra geldi. Düzenleyici, BUSD’yi “kayıtsız menkul kıymet” olarak sınıflandırdı.

Bu, New York Mali Hizmetler Departmanının Paxos’a stablecoin basımını durdurma emri vermesine ek olarak, şirketin Binance ile ilişkisini sonlandırmasına neden olan bir senaryodur.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın