https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

BinaryX, gelecekteki uzay oyunu projesi Matthew için fragman ve açık beta testi yayınladı


Singapur, Singapur, 13 Mart 2023, Chainwire

BinaryX bugün, uzay inşa etme simülasyon oyunu Project Matthew’un yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ekip, oyuna ilk bakışı veren ve aynı zamanda yakında gerçekleşecek olan kapalı beta testi için kayıtları açan teaser fragmanını yayınladı.

Karşınızda Project Matthew: heyecan verici yeni uzay inşa etme oyunu
Project Matthew, geliştirici BinaryX tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir Uzay İnşaat Simülasyonudur.

Oyun, oyuncuların Matthew adlı uzak bir diyarda meleğin konumunu üstlendiği uzayda gerçekleşir. Oyunun amacı, oyuncuların daha fazla gelişme için kaynak üreten endüstriyel üretim hatları oluşturarak kendi dünya dışı şehirlerini inşa etmeleridir.

Şehir geliştirme
Macera, oyunculara şehirlerini kurmaları için bir NFT planı verildiğinde başlar. Oyuncular, şehir gelişimi için yeni alanlar aramak, savaşmak veya keşfetmek için farklı becerilere katkıda bulunacak farklı türde yardımcı robotlar inşa edebilir.

Sanal bir orduya komuta edin
Oyuncular, farklı beceri ve yeteneklere sahip bir robot ordusu kurabilir ve büyük ödüller kazanmak için savaş alanında düşmanlara meydan okuyabilir. Savaş alanı, farklı zorluk seviyelerine ayrılmıştır. Zorluk seviyesi ne kadar yüksek olursa, ödüller de o kadar yüksek olur.

Uzayı keşfedin
Keşif, Project Matthew’da ödül ve kaynak almanın başlıca yollarından biridir. Oyun, keşfedilmeyi bekleyen yakın ve uzak gezegenlerden oluşan bir koleksiyona sahiptir.

“Matthew Projesi, 2023’ün ilk yarısı için en büyük projemiz. BinaryX ekosistemine yeni oyun türleri getirmek istedik ve bu oyun, platformumuzda sahip olacağımız ilk simülasyon oyunu. Oyuncularımızın kendilerini kaptırmalarını istiyoruz. BinaryX’in İş Operasyonları ve Geliştirme Küresel Başkanı Rudy S., Genişleyen topluluğumuza yepyeni bir uzay meraklıları ve simülasyon oyuncuları grubunu davet etmekten gerçekten heyecan duyuyoruz.

Resmi fragmanı izleyin:

Kapalı beta testi kayıt için açılıyor

BinaryX, Project Matthew’u kapalı beta testiyle başlatıyor. Kayıt 13 Mart 21:00 UTC+8’de başlar ve 20 Mart 18:00 UTC+8’de sona erer.

Kapalı beta testi, yalnızca Windows kullanıcılarına açık olacak ve daha fazla ayrıntı, kayıt sayfalarında ve sosyal medya kanallarında açıklanacak.

Kapalı beta testi için buradan kaydolun.

BinaryX Hakkında
BinaryX, oynayarak kazanılan oyunların arkasındaki GameFi platformudur siber ejderha Ve Siber Satrançve ikisi de BNB zincirinde çalışıyor.

BinaryX, merkezi olmayan bir türev ticaret sistemi olarak başladı. Ekip kademeli olarak merkezi olmayan video oyunu geliştirmeye dönüştü ve şimdi GameFi platformunu sunuyor IGO hizmetleri Web2’yi Web3 geliştiricilerine bağlamak için.

BNB zincirindeki en iyi 10 projeden biri olan BinaryX, 100.000’den fazla madeni para sahibi ve 17.000 aktif aylık cüzdandan oluşan geniş bir topluluğa sahiptir. Aynı zamanda, 200 milyonu aşan piyasa değeri ile BNB zincirindeki ticaret hacmi açısından en büyük metaverse projelerinden biridir. BinaryX ayrıca, ayı piyasasına rağmen sürekli olarak güçlü performans gösteren $BNX adlı bir tokene sahiptir.

BinaryX hakkında daha fazla detay ve bilgi için lütfen adresini ziyaret edin. www.binaryx.pro

BinaryX Destesi Hakkında

Bizi sosyal medyada bulun: benarix | twitter | anlaşmazlık | kablo | Youtube | mod

iletişim

İletişim Başkanı, Kora K., BinaryX, [email protected]

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın