https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Bir ayı piyasasının ortasında bir kripto borsası için çalışan Bitget’ten Gracy Chen

Bir ayı piyasasının ortasında bir kripto borsası için çalışan Bitget’ten Gracy Chen


ana prizler

  • Kripto para borsası Bitget’in genel müdürü Gracie Chen, CoinJournal podcast’ine katıldı
  • Bitget sadece işten çıkarmalardan kaçınmakla kalmadı, aynı zamanda işe alım yapıyor
  • Chen, kripto para birimi yolculuğu, ayı piyasası, gelecek ve daha fazlası hakkında konuşuyor

Kripto para birimi için çalkantılı bir yıl oldu.

Ardından sektör, 2020 ve 2021 pandemi yıllarında boğa piyasası histerisinin ardından dramatik bir şekilde daraldı. İşten çıkarmalar, durumu daha da kötüleştiren birkaç kripto para birimi skandalıyla birlikte genel iklimin düşüş eğilimi göstermesiyle alanı köşeye sıkıştırdı.

Ama hepsi kötü değil. Sadece işten çıkarmalardan kaçınmakla kalmayan, aynı zamanda işe alım yapan kripto para borsası Bitget’in genel müdürü Gracie Chen ile konuştum.

Her zaman ilginç bulduğum bir şey olan kriptoya alışılmadık yolculuğu ve 2018’de piyasaya sürülen Bitget’in genişlemesi hakkında sohbet ettik. Özellikle diğer bazı borsalara kıyasla ile başlarsınız.

Tabii ki, kripto para birimi hakkında konuşmak ve son bir yılda sektörü vuran bazı ters rüzgarlardan bahsetmek zor. FTX’in çöküşü, alandaki hacim ve fiyatlardaki düşüş ve geri kalan tüm ayı piyasası zorluklarından bahsediyoruz.

Chen, Twitter’da bitcoin konusundaki iyimserliğini dile getirdi, ona sormadan edemeyeceğim bir şey. Burada bozmayacağım, ancak on ay içinde bir bitcoin fiyat tahmini veriyor. Fiyat tahminleri, pek çok misafirin yapmaktan çekindiği bir şeydir, bu yüzden cesarete şapka çıkartın!

Toplamda, Chen kriptografide çok ilginç bir yolculuk geçirdi ve Bitget’te çalışırken fırtınanın tam ortasında. Onunla hikayesi hakkında konuşmak ve ayı piyasasına, kripto para biriminin geleceğine ve Bitget’e dair içgörüsüne sahip olması eğlenceliydi. Onları tekrar alacağımızdan emin olacağız!

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın