medyauzmani.com

Bir sonraki Bitcoin boğa rallisi ne zaman olacak? Bir uzmandan önemli bir işaret


Bir sonraki Bitcoin ve kripto para piyasası toplantısı ne zaman? Araştırmacı bu olayın işaretinin gelişme olacağını söylüyor. Açıklamasının detaylarına bakalım.


Bir sonraki Bitcoin boğa rallisi ne zaman olacak? İşte uzmanın açıklaması

Dijital para birimi borsalarından ücretlerdeki ve para çekme işlemlerindeki istikrarlı düşüş, pazar büyümesinin bir işaretidir. Ayı piyasasının ne zaman sona ereceğinin bir göstergesi olarak da kullanılabilir.

Sabit gelir büyük bir borsaya gönderildiğinde, genellikle kurumların satın almayı planladığının bir işaretidir. Böyle bir şey hiç olmadı. Her ne kadar tersi gerçekleşse de. USDC gibi standart para birimleri borsadan çıkıyor ve ayı piyasasının geliştiğini gösteriyor.

İlgili – Bitcoin fiyat düşüşünün yarattığı destek ve direnç: En son BTC’nin teknik analizi

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, stabilcoin USDC’nin yüzde 94’ünün piyasada mevcut olduğunu belirtiyor. Bunların çoğu geleneksel finans kurumlarında tutulmaktadır. Ki Young Ju dedi ki:

“Bir sonraki Bitcoin parabolik rallisi, daha fazla USDC parası akmaya başladığında gerçekleşecek.”

Ki Young Ju (@ki_young_ju) Twitter’da şunları söyledi:

“Bir sonraki Bitcoin rallisi, çok miktarda USDC parası akmaya başladığında başlayabilir. Şu anda USDC arzının yüzde 94’ü satılmıyor. Bunun bir kısmı BlackRock, Fidelity, Goldman Sachs gibi finans kurumlarının elinde. müşterilerinden talimat alırlarsa bir şeyler yapacaklardır.

Bu uzman USDC’den özellikle bahsediyor çünkü bunun bir nedeni var. Örneğin, borsadaki stablecoin akışında hafif bir artış var. Tether arzının yüzde 25’i borsalarda. CryptoQuant verilerine göre Binance USD’de bu rakam yüzde 70. Muhtemel sebep, Binance’in getiri sağlamak için stablecoin fırsatından kaynaklanıyor.

İlgili – CNBC: Bitcoin düşüyor ancak ABD istihdam verilerinde kripto fiyatları

Standart paralar düşüyor

Son olarak, stabilcoinlerin piyasa değeri 149,7 milyar dolar. Kripto piyasa değerinin yüzde 15’i anlamına geliyor. Stabilcoinin günlük değeri yaklaşık 40 milyar dolar. Stabilcoin piyasasında USDT ve USDC fiyatları sırasıyla yüzde 46 ve yüzde 31’dir.

KaynakDiğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın