medyauzmani.com

Birleşmeden sonra Ethereum için bir ilk! ETH nasıl etkilenir?


Ethereum’un haftalık arzı, Birleşmeden bu yana ilk kez Ethereum yanığının altına düştü. Detaylar ve teknik özellikler burada.

Birleşmeden sonra Ethereum için bir ilk! ETH nasıl etkilenir?

Ethereum’un büyümesi son yedi gündür yavaştı. Ultrasond fonlarının tahminine göre, yeni büyüme oranı son yedi gün içinde -%0.12’ye düştü. Bu, Birleştirme sonrası ilk olarak listelenir.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nedir?

Ethereum üretimi, Ethereum gaz fiyatlarının 20 ila 30 gwei arasında artmasının doğrudan bir sonucu olarak da düştü. 15 Eylül’de Ethereum’un çalışma kanıtından çalışma kanıtına geçişinden sonra, doğrulayıcının ödülünün daha önce verilen madenci ödülünden daha az olması nedeniyle yeni nesil ETH’nin oranı neredeyse %90 düştü.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

ETH’nin bir kısmı Ethereum için yakıldığı için gaz fiyatı 15.3 gwei’nin üzerine çıktığında yavaş büyümenin deflasyonist olması bekleniyordu. Bu, güncellendiğinden beri ilk kez.

Ethereum

Gaz ücretleri The Merge’den sonra bir süre düşük kalsa da geçen hafta XEN adlı yeni bir kripto token’ın piyasaya sürülmesiyle yükseldi. Bu jeton, herhangi bir Ethereum kullanıcısı tarafından ücretsiz olarak oluşturulabilir ve geri ödeme için bir fiyat belirlenebilir. Kullanıcıların büyük ilgisini çeken token talep görmeye devam ederken, projenin akıllı sözleşmesi olan Ethereum’a daha fazla gaz harcandı.

XEN sürümü, tüm Ethereum işlemleri arasında rekoru kırarak 3700 ETH (4.8 milyon $) yaktı. Ancak XEN tokeni Ether’i deflasyonist yaparken uzmanlardan bir uyarı geldi. XEN’in şüpheli tokenomiklere sahip olabileceğini fark eden kripto uzmanları, Ponzi şemalarına karşı uyardılar.

Ethereum (ETH) fiyatı (Haftalık)

Ethereum Merge'den sonra Ethereum için bir ilk!  ETH nasıl etkilenir?

Kaynak

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın