https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber BitCard® ve Blackhawk Network (BHN), belirli ABD perakendecilerinde Bitcoin Hediye Kartları sunacak

BitCard® ve Blackhawk Network (BHN), belirli ABD perakendecilerinde Bitcoin Hediye Kartları sunacak


Pauli, Amerika Birleşik Devletleri, 1 Mart 2023, Chainwire

BitCard®, dünyanın önde gelen markalı ödeme teknolojisi şirketlerinden biri olan Blackhawk Network (BHN) ile yeni bir ilişki kurduğunu duyurdu. Bu öncü iş ilişkisi sayesinde BitCard®, Bitcoin Hediye Kartını BHN’nin geniş perakendeci ağındaki ve B2B kanallarındaki seçkin ABD perakendecilerine sunacak.

Bu ilişki, hem BitCard® hem de BHN için önemli bir dönüm noktasıdır. BitCard®, BHN ağına ilk Bitcoin ürünlerinden birini sunarken BHN, Bitcoin’e erişimi artırmaya yardımcı olmak için BitCard®’ın görünürlüğünü artırıyor. Buna ek olarak, bu iş ilişkisi, perakendecilerin, kart ödüllerinin, havayollarının, sadakat şirketlerinin ve BHN Ağı içindeki çok daha fazlasının, mevcut ürün, avantaj veya ödül programlarının bir parçası olarak müşterilerine BitCard® satın almalarına ve sunmalarına izin vererek teklifi çeşitlendirecektir.

“BitCard® ile işbirliği yapmaktan ve cüzdanımızda kripto para biriminde kullanılabilecek hediye kartlarını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, Blackhawk için kripto dünyasına heyecan verici bir adımdır ve geniş ağımıza yeni ve yenilikçi bir hediye kartı sunmaktan heyecan duyuyoruz.” Bu ortaklığın sektörümüz üzerindeki olumlu etkisini görmek için sabırsızlanıyoruz.” — Steve Decker, Genel Müdür, The Americas, Blackhawk Network

BitCard® sunumunun önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor ve her iki şirket de bu teklifin faydalı etkisini görmek için sabırsızlanıyor.

Bitcoin Solutions Inc tarafından geliştirilen BitCard®, bitcoin ve kripto para birimini tüketiciler için erişilebilir kılmaya adanmıştır. Amacı, bitcoin ve diğer kripto para birimlerini satın almanın en erişilebilir ve birlikte çalışabilir yolu olmaktır.

“Blackhawk ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. BitCard®’ın tanıtımı, BHN ortaklarına başka bir önde gelen hediye kartı seçeneği sunarken, son kullanıcıların Bitcoin ve Kripto’ya – bazı durumlarda ilk kez – kolay erişimini sağlayacak.” Bitcoin Solutions Inc.’in CEO’su Ed Gieske

Kara Şahin Ağı (BHN) Hakkında

Blackhawk Network (BHN), ön ödemeli ürünler ve teknolojiler ile markaları ve insanları birbirine bağlayan ağlar aracılığıyla ödeme çözümleri sunar. Erişimi, sadakati ve geliri artırmak için markalı ödemelerde pazar trendlerini yenilemek ve tercüme etmek için ortaklarımızla işbirliği yapıyoruz. Güvenlik çözümlerini dünya çapında güvenilir bir şekilde uyguluyoruz. Global markalı ödemelerin geleceğini şekillendirirken bize katılın. blackhawknetwork.com adresinde daha fazla bilgi edinin.

BitCard® Hakkında

BitCard® (Bitcoin Solutions Inc), bitcoin ve kripto para birimi satın almanızı kolaylaştırmayı amaçlayan bir teknoloji şirketidir. BitCard®, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini güvenli bir şekilde satın almanın en sezgisel ve birlikte çalışabilir yoludur. BitCard® teklifi ayrıca sadakat ödüllerini, puanları ve teşvik programlarını destekler. Yeni ortakları desteklemeye yardımcı olmak için müşterilerin saklama, uyumluluk, para işleme ve hediye kartı düzenlemeye erişmelerini sağlıyoruz.

Ortaklık talepleriniz için lütfen arayınız [email protected]

iletişim

CEO, Edward Jeske III, Bitcoin Solutions Inc. [email protected]1-833-424-8264

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın