https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

Bitci Borsa, Taraftar Tokenlerinin GLFT pazarında listeleneceğini duyurdu – World Digital Media News


Kbitcoin borsası Bitci, kripto ekosistemie yeni bilgiler sağlamaya devam ediyor. Küresel Hayran yakında Bir sembol listeteçhizatiçinde duyurmak için Savaşyeni bir adım atmak Tekrar GLFT MArket kurulmuş.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından biri olan Bitci, kripto ekosistemindeki kullanıcılar için yeni bir program başlattı. Borsa, 11 Mayıs 2023 tarihinde Global Taraftar Token (GLFT) tokenını TL piyasasında listeleyerek Global Taraftar Token ile yeni bir pazar oluşturduğunu kamuoyuna duyurdu. Şu ana kadar 32 farklı Taraftar Token’ın GLFT paritesine kaydı tamamlanmış olsa da, Bitci Borsa üyelerinin önümüzdeki dönemde daha fazla faaliyetten faydalanması amaçlanıyor.

GLFT, Fan arayüzünü iyileştirmesi için kendisine bilgi verildi.

Ekosistemin birçok kişi tarafından benimsenmesiyle birlikte kripto ekonomisi her geçen gün daha da büyüyor. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların çeşitli ortamlarda kullanmaya devam ettiği kripto varlıklar, iş operasyonlarında devrim yaratmaya devam ediyor. Bu bağlamda, şu anda MEXC küresel pazarında ve küresel Bitci pazarında TRY piyasasında bulunan Global Fan Token token, değişen ve kullanıcı davranışlarını değiştiren bir dünyada taraftarların bilgilerini geliştirmek için kullanılmaktadır. giderek dijitalleşiyor.

Global Taraftar Token pazarında Kocaelispor, Afyonspor, Fatih Karagümrük SK, Adanaspor, Gençlerbirliği, Denizlispor, Bursaspor, Eskişehirspor, Ankaragücü ve Karşıyaka gibi birçok önemli yerli kulüp; Yurt dışından Porto, Santos ve Lazio gibi dünyanın en iyi futbol kulüpleri için Taraftar Tokenları var. Bitci Borsa, hem küresel hem de yerel en popüler Taraftar Tokenlarının listelendiğini duyurdu.

“Tüm önde gelen hayranlar İşaretler GLFT zamanla pazardaki yerini alacaktır”

Konuyla ilgili resmi Twitter hesabından da yorum yaptı. Savaş Bir çanta Genel Müdür Ahmet Onur Yeygün, “GLFT pazarı yakında açılıyor. Sadece Bitci Taraftar Tokenları değil, önde gelen tüm Taraftar Tokenları da zamanla GLFT pazarında yerini alacaktır. kelimeler kullandı. Ayrıca yine sosyal medya üzerinden Fan Tokens’ın önümüzdeki dönemde platformda neler görmek istediği sorusunu da takipçilerine sordu.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın